Wybierz wyjątkowy prezent dla ukochanej osoby – najlepsze okazje na Walentynki

Walentynki to święto zakochanych obchodzone 14 lutego. Bardzo często kojarzone jest z wysyłaniem listów i kartek miłosnych, ale też z podarunkami dla ukochanych osób. Co sprezentować bliskiej osobie na Walentynki? Sprawdź nasze propozycje i skorzystaj z rabatów na sprzęt dla niej i dla niego.

Luty jest miesiącem zakochanych i czasem, kiedy szukamy wyjątkowego upominku dla najbliższych osób. Nasze promocje obejmują nowoczesne gadżety, które doskonale sprawdzą się jako walentynkowy prezent dla drugiej połówki. Pośród naszych propozycji znajdziesz urządzenia, które sprawdzą się do rozrywki, ale też będą wsparciem w pracy czy w codziennych obowiązkach. Szeroki zakres promocji pozwoli Ci znaleźć upominek dla osób z różnymi zainteresowaniami oraz wymaganiami. 

Promocje na Walentynki 2024

Podaruj nowoczesność na Walentynki

Z okazji Walentynek obniżamy ceny na:

  • Smartfony – nowoczesne modele, które zaspokoją oczekiwania przy codziennym użytkowaniu. Niektóre modele kupisz taniej nawet o 300 zł, a przy tym zyskasz dużą wydajność, płynną pracę i komfort.
  • Laptopy – walentynkowe rabaty obejmują modele do różnych zastosowań – laptopy do pracy i nauki, biznesowe czy gamingowe. W zależności od potrzeb możesz wybrać potężny laptop do najbardziej wymagających zadań lub bardziej podstawowy model, który umili domową rozrywkę lub nada wydajności pracy biurowej.
  • Smartwatche – doskonały pomysł na Walentynki zarówno dla niej, jak  i dla niego. Mamy promocje na modele sportowe, ale też te bardziej eleganckie. Wszystkie posiadają wiele funkcjonalności, które dopełnią nasze smartfony i poszerzą możliwości. 
  • Akcesoria do komputera – bez podstawowych akcesoriów, jak myszka i klawiatura, trudno o wygodną i wydajną pracę przy komputerze. Jeśli chcesz zatroszczyć się o komfort bliskiej osoby w czasie pracy i wykonywania innych czynności przy komputerze, mamy rabaty również na akcesoria. 
  • Sprzęt audio i foto – aparaty dla pasjonatów fotografii, wideorejestratory dla kierowców spędzających wiele godzin w trasie, ale też słuchawki dla fanów muzyki lub gamingu – wszystkie te akcesoria będą praktycznym prezentem z okazji Walentynek.

Znajdziesz u nas również obniżki na sprzęt dla miłośników gier komputerowych i innych rozrywek multimedialnych. Nasze promocje obejmują konsole do gier, telewizory czy monitory. Możesz postawić również na sprzęt z kategorii dbania o urodę – golarki, depilatory, elektryczne szczoteczki. Rabaty na sprzęt z okazji Walentynek sięgają 200, 300, a nawet 400 złotych.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)