Wybierz smart urządzenia i oszczędzaj tej jesieni energię

Jesień i zima oznaczają zwiększone zużycie prądu, a przede wszystkim ciepła. W tym roku zaoszczędź energię dzięki inteligentnym rozwiązaniom, jakie oferuje nam technologia. Wyposaż swój dom w smart urządzenia, które pomogą Ci kontrolować zużycie ciepła i prądu.

Inteligentne rozwiązania w naszych domach oprócz tego, że dostarczają niepowtarzalnego komfortu, dbają również o nasze oszczędności. Szereg urządzeń dostępnych w naszym sklepie pozwoli Ci z łatwością kontrolować zużycie energii elektrycznej i cieplnej oraz optymalizować poziom ogrzewania i dostosowywać go do aktualnych potrzeb. To niezwykle funkcjonalne w codziennej bieganinie, a zwłaszcza w porze jesienno-zimowej.

Dostosuj ogrzewanie do swoich potrzeb i oszczędzaj

Szczególnie wygodnym rozwiązaniem wydaje się być możliwość ustawiania harmonogramu ogrzewania domu. Zaplanowanie uruchamiania ogrzewania na określony czas przed powrotem z pracy czy wyjazdu zapewnia m.in. Netatmo Zestaw Głowice Termostatyczne NVP-EN. Takie udogodnienie pozwala wracać do ciepłego mieszkania bez konieczności działania ogrzewania przez cały dzień, kiedy jesteśmy poza domem. Zestaw pozwala wygodnie ustawiać harmonogram zdalnie z poziomu smartfonu i z dowolnego miejsca na świecie. Ponadto zestaw głowice termostatycznych od Netatmo pozwala też na indywidualne ustawianie temperatury dla poszczególnych pomieszczeń. Stosując tryb nocny, na czas snu możesz ogrzewać wyłącznie sypialnie, oszczędzając ciepło w innych pokojach.

Promocje na urządzenia sart

Kontroluj zużycie prądu

O oszczędności energii elektrycznej w Twoim domu zadba natomiast inteligentne gniazdo Aqara Smart Plug EU. Gniazdko oprócz tego, że zapewnia Ci kontrolowanie poboru prądu przez każde podłączone do niego urządzenie, potrafi uruchamiać wyznaczone urządzenia o określonej porze, a także pozwala zdalnie wyłączać sprzęt. Z poziomu smartfonu jesteś w stanie na bieżąco monitorować pobór energii, a dzięki temu optymalizować zużycie. Ponadto gniazdko wyśle na Twoją aplikację powiadomienie o tym, że któreś z urządzeń (np. żelazko) nie zostało odłączone od prądu po Twoim wyjściu z domu, co możesz nadrobić jednym kliknięciem w smartfonie. Niezwykle wygodną opcją jest też możliwość programowania gniazdka tak, by uruchamiało domowy sprzęt o określonej porze.

Oszczędnie i efektownie

Smart rozwiązania to również inteligentne oświetlenie. Różnego rodzaju lampy, żarówki czy inteligentne włączniki również są w stanie minimalizować zużycie prądu, a przy tym nadają ogromnej wygody oraz niepowtarzalnego klimatu w Twoim domu. Z poziomu smartfonu możesz kontrolować oświetlenie w całym mieszkaniu, bawić się jego natężeniem i barwami, a także programować tak, by poszczególne lampy włączały się o ustalonych porach.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
3/5 (2 głosy)