Wybierz premierowy laptop MSI Cyborg 15 i odbierz kod zakupowy Steam

Cyborg 15 to jedna z serii laptopów MSI z nowymi kartami graficznymi NVIDIA GeForce RTX 4050. Kup jeden z premierowych modeli MSI Cyborg 15 i odbierz do 100 dolarów do wykorzystania na Steam.

Wybierz laptop MSI Cyborg 15

MSI Cyborg 15 to seria gamingowych laptopów z nowymi kartami RTX 4050. Laptopy wyposażono w mocne procesory Intel Core, pojemne dyski SSD oraz dużą pamięć RAM, dzięki czemu są w stanie sprostać naprawdę wymagającym tytułom. 

Laptopy wyróżniają się ponadto niebanalnym, futurystycznym designem – półprzezroczyste elementy klawiatury i obudowy pozwalają swobodnie zajrzeć do wnętrza laptopa i dodają mu wyjątkowego charakteru. 

MSI Cyborg

Na uwagę zasługuje również zastosowany w laptopach wyświetlacz IPS, który gwarantuje ostry i płynny obraz.

Cyborg 15 dostępne są w trzech wersjach:

Odbierz do 100 dolarów na Steam

Teraz przy zakupie jednego z premierowych modeli laptopów MSI Cyborg 15, możesz odebrać kod na kwotę do 100 dolarów na Steam.

  • Aby odebrać kod na 50 dolarów wystarczy zarejestrować zakup w Centrum Członkowskim MSI na stronie użytkowników produktów MSI, MSI Member Center (jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś ze strony użytkowników produktów MSI, MSI Member Center, to musisz utworzyć nowe konto członkowskie w serwisie MSI Member Center dostępnym na stronie
  • Kolejne 50 dolarów można odebrać przesyłając recenzję o produkcie

Dowiedz się więcej w regulaminie promocji

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)