Wiosenne promocje dla biura – kupuj taniej akcesoria i sprzęt biurowy

Chyba trudno szukać osób, które nie lubią wiosny. To w końcu prawdziwy powiew świeżości i nowa energia. Niech tak będzie nie tylko w czasie wolnym i w domu, ale także w pracy. 

Odśwież biuro na wiosnę – zgarnij rabat na sprzęt i akcesoria

Wraz z nadchodzącą wiosną pojawia się idealna okazja, by odświeżyć biuro. Przygotowaliśmy dla Was wiosenne promocje na urządzenia i akcesoria biurowe, sprzęt foto-wideo oraz oprogramowania niezbędne dla Twojej firmy.

Sprawdź produkty

Nie przepłacaj na wiosnę

Jedne z najbardziej oczywistych akcesoriów do biura to myszki i klawiatury. Bez nich trudno jest wyobrazić sobie pracę przy komputerze. Nie przegap wiosennej okazji i skorzystaj z promocji.

Logitech MX Keys Mini  to idealna klawiatura do biura. Ergonomiczna, z podświetlanymi klawiszami membranowymi i z wydzieloną sekcją numeryczną – która dla wielu fachowców jest niezbędna. Membranowe klawisze pozwalają na pracę bez generowania hałasu, co w pracy jest również bardzo istotne.

Ponadto klawiaturę wyposażono w specjalne klawisze, które umożliwiają szybką aktywację funkcji:

  • Dyktowania, który pozwoli Ci na głosowe wprowadzanie tekstu
  • Klawisz Emoji – szybko wyświetlisz okno z emotikonami
  • Przycisk wyciszania i aktywacji mikrofonu zagwarantuje Ci większą prywatność, gdy jej potrzebujesz

Kup Logitech MX Keys Mini w wiosennej, promocyjnej cenie. 

Odśwież biuro na wiosnę

Wiosenne rabaty dla profesjonalistów

Mamy też coś dla specjalistów w grafice i fotografii, a także dla pracowników biznesowych. Wiemy, że w tych branżach porządny komputer to podstawa. Przeceniamy zatem także laptopy.

Lenovo ThinkBook 15  sprawdzi się doskonale do pracy kreatywnej. Posiada wyświetlacz o rozdzielczości FHD i przekątnej 15,6 cala, co pozwala na wygodą i efektywna pracę twórców. Procesor 12. generacji Intel Core gwarantuje szybką i płynną pracę nawet w przypadku wymagających zadań.

Laptop jest ponadto niezwykle wytrzymały i przystosowany do trudnych warunków, które jak wiadomo zdarzają się gdy praca wymaga wyjazdów.

Sprawdź wszystkie promocje i kupuj taniej również:

  • Urządzenia biurowe takie jak niszczarki
  • Słuchawki
  • Sprzęt foto
  • Monitory
  • Oprogramowania
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4/5 (3 głosy)