Weź udział w andrzejkowym konkursie i graj o Samsung Galaxy S23

Samsung Galaxy S23 to nowoczesny smartfon z dużymi możliwościami. Zagwarantuje nie tylko wydajną pracę, ale też jakościową rozrywkę i stylowy design. Teraz Samsung Galaxy S23 możesz wygrać w konkursie. To proste!

Andrzejki obchodzone są 30 listopada, a noc z 29 na 30 listopada kojarzona jest z zabawą, wróżbami i magią. My również dajemy szansę na wyczarowanie sobie nagrody. I to nie byle jakiej! Sprawdź, jak wygrać smartfon.

Jak wygrać Samsung Galaxy S23?

Konkurs trwa do 1 grudnia 2023 roku. Aby wygrać smartfon, wystarczy to tego czasu udzielić kreatywnej odpowiedzi pod postem konkursowym. Zadanie jest proste: „Jakie są Twoje pasje? Pokaż nam je wykorzystując do tego swój telefon. Zrób zdjęcie, zaprojektuj grafikę, użyj ulubionej aplikacji do video lub po prostu napisz co Cię kręci”.

Zwycięzcą zostanie osoba, której odpowiedź – według komisji – zostanie uznana za najlepszą. Wybór zostanie dokonany na podstawie kilku kryteriów: zgodność z tematem/zadaniem konkursowym, kreatywność i oryginalność.

W konkursie przyznana zostanie jedna nagroda. Do zwycięzcy trafi Samsung Galaxy S23 5G 8/128GB Dual SIM czarny o wartości 3 499 złotych.

Wygraj Samsung Galaxy S23

Jeśli nie uda Ci się wygrać głównej nagrody, możesz u nas skorzystać również z rabatów na inne modele smartfonów Samsung.

Samsung Galaxy S23 – nowoczesność i funkcjonalność

Samsung Galaxy S23 5G 8/128GB Dual SIM to model, który zaspokoi potrzeby osób wymagających od telefonu więcej niż tylko podstawowych funkcji. Smartfon wyposażono w mocne podzespoły, które przekładają się na szybkość, wydajność i dużą funkcjonalność. S23 zapewnia płynne działanie wielu aplikacji, a także mobilnych gier, za co odpowiada między innymi nowoczesny procesor oraz dużo RAM-u. 

Na pokładzie S23 znajdziesz również aparat 50 MP z optyczną stabilizacją obrazu. Zaawansowane funkcje aparatu gwarantują wyraziste i jakościowe zdjęcia oraz filmy nawet w ciemności. Pozostałe parametry aparatu to:

  • Drugi obiektyw z tyłu – 12 Mpix
  • Trzeci obiektyw z tyłu – 10 Mpix
  • Aparat z przodu – 12 Mpix
  • Trzykrotny zoom optyczny
  • Zoom cyfrowy

Samsung Galaxy S23 5G 8/128GB Dual SIM oznacza także jakościową rozrywkę multimedialną. O żywe i realistyczne kolory dba wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X. Dodatkowo smartfon posiada częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz, co zapewnia najwyższy stopień płynności podczas wyświetlania grafiki. 

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (3 głosy)