Walentynkowe promocje – zrób prezent bliskiej osobie i zapłać mniej

O miłość warto dbać przez cały rok. Jednak szczególnie w Walentynki chcemy, by ukochana osoba poczuła się wyjątkowo. Sposobów na okazanie uczucia jest mnóstwo, a jednym z nich – prezenty i upominki wręczane 14 lutego. Co kupić na Walentynki? Sprawdź nasze propozycje dla Niej i dla Niego. Wystartowaliśmy z walentynkowymi promocjami.

Zobacz walentynkowe promocje

14 lutego często kojarzy nam się z wysyłaniem kartek lub listów z wyznaniem miłości. To wciąż bardzo doceniany gest, ale warto także pomyśleć o prezencie, który na twarzy ukochanej osoby wywoła uśmiech. Jeśli jeszcze nie znalazłeś idealnego prezentu, skorzystaj z naszych walentynkowych promocji.

Uśmiech jest najważniejszy

Coraz częściej zarówno kobiety, jak i mężczyźni mocno skupiają się na zdrowiu i urodzie. Dbamy o zdrowe odżywianie i dobrą kondycję, a nowe technologie bardzo nam to  ułatwiają. Podobnie jest w przypadku dbania o zdrowy uśmiech. 

Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 4 to inteligentny model, który zadba o Twój zdrowy i piękny uśmiech, dzięki:

  • Technologii magnetycznej, która gwarantuje dokładniejsze szczotkowanie  i czyszczenie trudno dostępnych miejsc
  • Inteligentnym czujnikom, które dbają o odpowiednią siłę nacisku tak, by szczotkowanie było efektywne, ale nie wpływało negatywnie na dziąsła
  • Czterem programom szczotkowania – codzienny, wybielanie, delikatny oraz super delikatny – dzięki którym możesz spersonalizować szczoteczkę

Poznaj wszystkie możliwości Oral-B iO Series 4 i sprezentuj zdrowy uśmiech ukochanej osobie. Teraz szczoteczkę kupisz taniej o 250 zł.

Walentynkowe promocje

Smartwatch – zawsze trafiony prezent

Dziś jednym z najtrafniejszych prezentów na różne okazje są smartwatche. Nic dziwnego, ponieważ wielu z nas prowadzi aktywny tryb życia – uprawiamy różne sporty, wybieramy aktywny wypoczynek, a smartwatch jest idealnym kompanem na treningu czy wycieczce. 

HUAWEI WATCH GT 3 SE to wygoda i ogromna funkcjonalność. Działa nawet do dwóch tygodni na jednym ładowaniu i umożliwia korzystanie z ponad 100 różnych trybów treningowych, funkcji monitoringu snu czy dokładnego pomiaru tętna. Dodatkowo jest wykonany z lekkich materiałów, dzięki czemu podczas treningu czy pieszej lub rowerowej wycieczki, nie będziesz czuł obciążenia. 

HUAWEI WATCH GT 3 SE zapewnia także precyzyjną nawigację i geolokalizację. Ponadto dokładnie monitoruje Twoje tętno oraz saturację przez cały dzień. Zegarek przypomina również o piciu wody, braniu leków, zasypianiu o odpowiednio wczesnej porze i ćwiczeniach.

Kup smartwatch teraz i zapłać o 300 zł mniej.

Walentynkowe promocje trwają do 14 lutego 2023 roku. 

Nadal szukasz inspiracji? Sprawdź nasze poradniki:

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)