Uporządkuj ogród na wiosnę – promocje na sprzęt i narzędzia ogrodowe

Przygotowaliśmy promocje i kody rabatowe na kosiarki, podkaszarki, myjki i wiele innych narzędzi, które ułatwią Ci porządkowanie ogrodu. Oferty trwają tylko do 19 maja, a więc warto się pospieszyć. Możesz zyskać nawet kilkaset złotych rabatu.  

Wiosna to pora między innymi porządkowania ogródków i działek. Przestrzenie wokół naszych posesji w sezonie letnim wymagają regularnego koszenia, a rośliny podcinania, podlewania i wielu innych czynności. Aby z łatwością zadbać o trawnik, kwiaty czy drzewka, zainwestuj w dobry sprzęt ogrodowy. Przygotowaliśmy:

  • Promocje na sprzęt
  • Kody rabatowe, które obniżają ceny

Kupuj taniej roboty, kosiarki, podkaszarki

Jednym ze sprzętów objętych wiosenną promocją robot koszący Yard Force RNX100I. Teraz przy jego zakupie, podkaszarkę odbierzesz za 1 zł. Promocyjny robot zadba o idealne strzyżenie trawnika, a Ty zyskasz czas na inne czynności lub odpoczynek. Duża moc Yard Force RNX100I zapewnia szybkie i wydajne koszenie, a zaawansowane technologie – komfort użytkowania. 

Promocja na sprzęt ogrodowy

Klasyczną kosiarkę kupisz u nas natomiast taniej o 150 złotych. Taką promocję przygotowaliśmy na model Gardena PowerMax 30/18V P4A. Kosiarka ta sprawdzi się idealnie na mniejszych terenach – do 150 metrów kwadratowych. Model wyróżnia się dużą zwrotnością, dzięki czemu z łatwością i wygodnie dotrzesz do wszelkich zakamarków wymagających koszenia. Kosiarka jest ponadto bardzo lekka – waży zaledwie 8 kg, co sprawia, że praca z nią mniej męcząca. Co jednak najważniejsze – solidne ostrza zastosowane w Gardena PowerMax 30/18V P4A dbają o idealnie równe przycinanie trawy.

Z kolei na myjki i podkaszarki przygotowaliśmy kody rabatowe, które obniżą wartość Twojego koszyka o 10%. Z kodów możesz skorzystać między innymi na zakup:

Ze wszystkich wiosennych promocji skorzystasz do 19 maja 2024 roku.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
Brak głosów.