Ultraszybkość i niezawodność – karty GeForce RTX 4070 Ti zadebiutowały

Karty graficzne GeForce RTX 4070 Ti, które zapewnią Ci doskonałą jakość i wydajność pracy oraz rozrywki, właśnie zadebiutowały. Ciesz się niezawodnością i szybkością działania – poznaj możliwości GeForce RTX 4070 Ti.

Nie mające sobie równych 

GeForce RTX to karty uwielbiane przez graczy i twórców. Na swoją popularność zasługują nieporównywalnie mocnymi podzespołami, które radzą sobie w nawet najbardziej zaawansowanych i wymagających aplikacjach oraz grach. Nvidia nie zwalnia i wypuszcza kolejny model kart – GeForce RTX 4070 Ti, które wyróżnia:

  • Nawet dwukrotnie wyższa wydajność i energooszczędność dzięki nowym multiprocesorom strumieniowym
  • Nawet dwukrotnie wyższa wydajność SI dzięki zastosowaniu rdzeni Tensor czwartej generacji
  • Nawet dwukrotnie wyższa wydajność ray tracingu dzięki rdzeniom RT trzeciej generacji 

Dowiedz się więcej

GeForce RTX 4070 Ti - premiera

Zwyciężaj w świecie gier i kreatywności

GeForce RTX 4070 Ti zbudowano w oparciu o ultrawydajną architekturę NVIDIA Ada Lovelace, co w połączeniu z mocą obliczeniową i rdzeniami trzeciej generacji, gwarantuje nie tylko superszybkość, ale także niezwykłą szczegółowość w wirtualnym świecie.

Technologie zastosowane w kartach zapewniają najwyższy poziom klatek na sekundę z NVIDIA DLSS 3.0, piękną, realistyczną grafikę ze śledzeniem promieni oraz najmniejszy poziom opóźnień, dzięki czemu szybciej namierzasz cel i szybciej reagujesz, a co za tym idzie – zdobywasz przewagę w grze.

To również najlepszy wybór dla branży kreatywnej. Nvidia Studio oparte na nowym sprzęcie karty RTX z serii 40, udostępnia najlepsze narzędzia dla twórców do edycji wideo, renderingu 3D czy projektowaniu graficznym.

Poznaj niektóre modele kart RTX z serii 40:

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)