Tylko w ten weekend! Kupuj laptopy i tablety w niższej cenie!

Piątek, piąteczek, piątunio – u nas oznacza to nie tylko nadchodzący, wyczekany odpoczynek po całym tygodniu obowiązków, ale przede wszystkim rabaty! Startujemy z weekendem promocji. 

Sprawdź naszą weekendową promocję

Laptop gamingowy w obniżonej cenie

ASUS ROG Strix G17 G713RW-LL108W to gamingowy laptop, którego możliwości zachwycą każdego miłośnika gier. Oferuje parametry na najwyższym poziomie – szybki czas rozruchu i błyskawiczną wydajność – dzięki dyskowi SSD o pojemności 1TB, a także płynną pracę wielozadaniową, o którą dba 16GB pamięci RAM. Niesamowitych wrażeń dostarczy Ci rozgrywka na ekranie o przekątnej 17,3 cala oraz doskonały obraz, za który odpowiadają karty graficzne AMD Radeon Graphics i NVIDIA GeForce RTX 3070Ti. Dodatkowo, podświetlana klawiatura RGB jest idealna do gier w warunkach słabego oświetlenia, a także dodaje designu Twojemu stanowisku gamingowemu. 

Weekendowe promocje

Dla wszystkich domowników

Jeśli natomiast szukasz laptopa do czynności domowych, przeceniamy ASUS X515. Ten laptop sprawdzi się zarówno do pracy biurowej, obowiązków szkolnych, jak i domowej rozrywki – umożliwia oglądanie pod szerokim kątem maks. 178 stopni oraz dysponuje matową powłoką antyodblaskową – dla naprawdę wciągających wrażeń.

O uniwersalności i funkcjonalności laptopa świadczy gniazdo USB-C do podłączania dowolną stroną wtyczki. Złącze nie tylko maksymalnie upraszcza podłączanie urządzeń potrzebnych do pracy czy nauki, ale także gwarantuje transfery danych z prędkością nawet 10 razy wyższą niż przez połączenia w starszym standardzie USB 2.0. Laptop wyposażony jest dodatkowo w gniazda USB 3.2 i USB 2.0 oraz wyjście HDMI.

ASUS X515 posiada ekran o przekątnej 15 cali, dzięki czemu oglądanie filmów czy przeglądanie Internetu jest komfortowe. Poznaj ASUS X515 i złap rabat.

Weekendowe promocje trwają do północy w niedzielę, 19 lutego 2023 roku.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (2 głosy)