Tylko jedna taka noc – smartfony i laptopy tańsze o kilkaset złotych

20.05.2022
Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu

Majowa Noc Okazji na laptopy i GSM – skorzystaj z ogromnych promocji. Tylko tej nocy – z 20 na 21 maja – laptopy i smartfony przeceniamy nawet o kilkaset złotych.

Szybki, profesjonalny i tańszy o 500 złotych 

Niezwykła wydajność, zaawansowany aparat fotograficzny, mocny procesor i możliwość superszybkiego ładowania. To właśnie Samsung Galaxy S21 FE, który tylko tej nocy kupisz taniej o 500 złotych. Skorzystaj z promocji, a później ciesz się filmami w najlepszej jakości na 6,4 calowym ekranie, zachwycaj się profesjonalnymi zdjęciami i stań się niezwyciężony w grach dzięki potężnemu procesorowi, który zapewni Ci niebywałą szybkość i niezawodność. 

Majowa noc wyprzedaży

Laptop do domu? Nie przepłacaj

ASUS VivoBook 15 to odpowiedź na Twoje wymagania względem laptopa domowego. Zachwyca nie tylko świetnym stylem, ale przede wszystkim wydajnością, jakiej potrzebujesz do swoich zadań, a także oszałamiająco wysoką jakością obrazu na 15-calowym ekranie. ASUS VivoBook 15 zabierzesz ze sobą wszędzie dzięki jego smukłej budowie i niewielkiej wadze. Podczas Majowej Nocy Okazji laptop przeceniony będzie o 200 złotych.

Majowa Noc Okazji rozpocznie się 20 maja o godzinie 19, a zakończy 21 maja o godzinie 12.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?