Startuje tydzień promocji Samsung. Kup najnowsze produkty i odbierz zwrot gotówki, smartwatch albo słuchawki!

Tydzień promocji Samsung potrwa tylko do 1 października. Do tego czasu, kupując wybrane sprzęty od Samsung możesz skorzystać z wielu atrakcyjnych ofert. Sprawdź i odbierz bonusy.

Początek roku szkolnego i akademickiego to czas kiedy doposażamy się w niezbędne narzędzia do codziennych obowiązków szkolnych lub biurowych. Jeśli wciąż brakuje Ci sprzętu do nauki, pracy albo rozrywki, wybierz urządzenia Samsung i oprócz doskonałej jakości oraz wydajności, zyskaj zwrot pieniędzy albo odbierz dodatkowo kolejne urządzenie. 

Tydzień promocji Samsung

Zwrot pieniędzy albo dodatkowe urządzenie

Nasz promocja obejmuje szereg flagowych modeli Samsung. Od smartfonów, przez tablety i smartwatche, po telewizory. Do 1 października wybierz dla siebie sprzęt i odbierz:

  • Nawet 700 zł na kartę Visa do płatności mobilnych – z promocji skorzystasz kupując Samsung Galaxy Z Fold5 lub Samsung Z Flip5. To najnowsze flagowce z serii. Zachwycają nie tylko mocnymi podzespołami, ale także nowoczesnym designem. Ich rozkładana konstrukcja i dwa ekrany dodatkowo poszerzają możliwości związane z rozrywką oraz pracą.
  • Słuchawki Galaxy Buds2 Pro – przy zakupie Samsung Galaxy S23, S23+, S23 Ultra lub Galaxy S22 – smartfony z tej serii wyróżniają się rewelacyjnymi parametrami aparatów. Pozwalają na tworzenie imponujących, profesjonalnych ujęć w każdych warunkach. Smartfony chwalą się też dużą szybkością i wydajnością, dzięki zastosowaniu mocnych procesorów i dużej ilości pamięci. 
  • Zegarek Galaxy Watch5 Pro (BT) – decydując się na wybór  tabletu z serii Tab S9. To linia tabletów przeznaczonych do rozrywki na najwyższym poziomie, a także do komfortowej pracy. Urządzenia wyposażone są w doskonałej jakości wyświetlacze z dużą częstotliwością odświeżania, dzięki czemu obraz jest ostry i płynny, a kolory realistyczne. Mocne procesory dbają o dużą moc tabletów, dzięki czemu dobrze sprawdzają się one też do gier.
  • Słuchawki Galaxy Buds2 –  kupując tablet Galaxy Tab S6 Lite. Te tablety będą idealnym wyborem dla studentów, ale też profesjonalistów. Ergonomiczny rysik, który znajdziesz w zestawie dba o precyzyjne i wygodne rysowanie oraz pisanie. Wytrzymała bateria sprawia, że spokojnie możesz korzystać z tabletu przez długie godziny wykładów lub skupiać się na pracy i rozrywce w wielogodzinnej podróży.
  • 400 zł zwrotu na konto – przy zakupie zegarka Samsung Galaxy Watch6, czyli najnowszego modelu tego producenta. Smartwatche z tej linii wyróżniają się dużą funkcjonalnością – oferują szereg opcji monitorujących zdrowie – m.in. pomiar EKG oraz ciśnienia tętniczego, ale też kilkadziesiąt trybów sportowych wraz z możliwością tworzenia spersonalizowanych planów treningowych.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (3 głosy)