Szybki i stabilny Internet – wymień stary router na nowy

19.01.2023
Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu

Niezawodny Internet to już bezsprzecznie wymagany standard w niemal każdym domu. Jakość połączenia internetowego zależy m.in. od routera, dlatego też warto wyposażyć się w porządny sprzęt, by móc cieszyć się Internetem bez zakłóceń. Teraz możesz wymienić swój stary router na nowy w specjalnej okazji i oszczędzić. Jak to zrobić?

Tenda – Twój nowy router po wymianie

To dobry moment na wymianę routera na nowszy model. Tenda TX2 PRO możesz kupić taniej o 60 złotych, a przy tym zyskać niezawodność. Wystarczy, że prześlesz nam zdjęcie swojego dowolnego, starego routera poprzez formularz , a następnie odbierzesz kod rabatowy.

Po uwzględnieniu rabatu, za router zapłacisz 159 zł. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

tenda - wymień router na nowy

Tenda TX2 PRO – szybki i stabilny

TX2 Pro  to router Wi-Fi 6 do użytku domowego. Zapewnia szybkość do 1501 Mb/s, a także bardzo dobry sygnał transmisji i wrażliwość odbioru – TX2 Pro jest wyposażone w 5 zewnętrznych anten 6 dBi oraz wysokiej wydajności moduł wzmacniający. 

Ponadto technologie zastosowane w routerze minimalizują opóźnienia przy wielu użytkownikach oraz chronią prywatność rodzinnej sieci.

Akcja odbywa się w ramach współpracy Komputronik S. A. z marką Tenda na wyłączność. Z tej promocji możesz skorzystać tylko u nas.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?