#STOPSMOG – zadbaj o czyste powietrze w swoim domu

28.11.2022
Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Okres grzewczy to czas, w którym szczególnie mocno uaktywnia się smog. W Polsce to coraz poważniejszy problem, a w wielu miastach sytuacja jest szczególnie niepokojąca. Zadbaj o odpowiednią jakość i wilgotność powietrza w Twoim domu. Kup oczyszczacz lub nawilżacz i odbierz rabaty.

Smog to w Polsce ogromny problem. Niektóre polskie miasta niechlubnie plasują się w pierwszej dziesiątce najbardziej zanieczyszczonych na świecie. Specjaliści są zgodni, że smog negatywnie wpływa na jakość naszego życia oraz na stan naszego zdrowia. Czy możemy temu zapobiec?

Stop smog

Oddychaj świeżym powietrzem

Na smogową sytuację w kraju nie zawsze możemy mieć wpływ, ale na pewno możemy zatroszczyć się o zdrowie swoje i swoich bliskich, dbając o odpowiednią jakość powietrza w mieszkaniu. Niestety jesienią i zimą wietrzenie wnętrz nie zawsze oznacza wpuszczanie do nich świeżego powietrza. Często jest wręcz odwrotnie – przez otwarte okna czy drzwi wpuszczamy do domu wiele zanieczyszczeń. Warto więc szczególnie w sezonie jesienno-zimowym rozważyć wyposażenie domu w oczyszczacz lub nawilżacz  powietrza.

Przeczytaj również, jak dbać o odpowiednią wilgotność powietrza w domu.

Zyskaj nawet do 100 złotych rabatu

Przygotowaliśmy specjalną ofertę na tegoroczny sezon grzewczy. W pasażu #STOPSMOG znajdziesz produkty z kategorii oczyszczacze powietrza i nawilżacze powietrza. Kod promocyjny STOPMOG obniża cenę wybranych produktów nawet o 100 złotych.  

Sprawdź wszystkie produkty objęte promocją

Jedną z naszych propozycji jest oczyszczacz powietrza Sharp KC-G40EUW z funkcją nawilżania. Urządzenie skutecznie oczyszcza powietrze, a także oferuje możliwość stałego monitorowania jego czystości i wilgotności. Dba również o usuwanie nieprzyjemnych zapachów oraz usuwanie zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc ścian, mebli i tkanin. Sharp KC-G40EUW  posiada szereg funkcji, w tym m.in. technologię oczyszczania powietrza redukującą smog. Zapoznaj się z możliwościami oczyszczacza i kup go w obniżonej cenie. 

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?