Stabilizacja przede wszystkim – poznaj premierowy gimbal DJI RS 3 Mini – Move Light

Stabilizacja to rzecz ważna, a zwłaszcza przy fotografowaniu i filmowaniu. Premierowy DJI RS 3 Mini – Move Light wyeliminuje niepożądane drgania i wstrząsy kamery, a Twoje ujęcia staną się płynne i stabilne. 

Gimbal DJI RS 3 Mini – Move Light pierwszy model Mini w serii DJI RS, który zadba o niezawodną stabilizację Twoich materiałów wideo. Idealnie uchwycisz momenty w każdych warunkach – zarówno podczas ruchu, nagrywania w trybie Flashlight, jak i kręcenia pod różnymi kątami.

Podkręć swoje ujęcia z RS 3 Mini!

Umiejętności operatora to najważniejsza kwestia, ale dobry sprzęt może dodatkowo podnieść komfort pracy, a przede wszystkim jakość materiałów. DJI RS 3 Mini – Move Light oferuje szereg funkcji, dzięki którym Twoje filmy będą oryginalniejsze i jeszcze bardziej wyjątkowe, a tworzenie ich stanie się czystą przyjemnością:

  • 3D 360 Roll – funkcja, dzięki której możesz tworzyć dynamiczne ujęcia z obrotami o 360 stopni
  • Subject Circling – tryb ten ułatwi Ci nagrywanie podczas okrążania ludzi
  • Subject Tracking – funkcja, która pozwala stabilnie podążać za obiektami i przełączać się między wysokimi a niskimi kątami
  • Nagrywanie w trybach Upright, Underslung czy Flashlight
  • Łatwe nagrywanie w pionie –  wystarczy zamontować standardową płytkę szybkiego montażu do pionowego ramienia stabilizatora

Zobacz DJI RS 3 Mini – Move Light

DJI

Nowoczesność i więcej możliwości

Nowy gimbal DJI RS 3 Mini – Move Light to intuicyjna i wygodna obsługa za pośrednictwem kolorowego ekranu dotykowego 1,4 cala. Na wyświetlaczu  znajdziesz opcję szybkiej zmiany trybów (PF, PTF i FPV), a także przednie pokrętło, przy użyciu którego możesz na przykład regulować ostrość, przysłonę, ISO lub inne parametry. Stabilizator pozwala również kontrolować migawką za posrednictwem Bluetooth.

Na uwagę zasługuje również lekka i kompaktowa budowa stabilizatora. Z łatwością zabierzesz go ze sobą na różne wydarzenia warte uwiecznienia. Przy wygodnej konstrukcji, DJI RS 3 Mini – Move Light, wyróżnia się udźwigiem do 2 kg. Może obsłużyć wiele konfiguracji aparatów bezlusterkowych i obiektywów, a jego waga w trybie Portrait wynosi zaledwie 795 g.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)