Smartfon na Walentynki – kupuj telefony Xiaomi taniej

Walentynki to jedna z tych okazji w roku, kiedy chcemy okazać najbliższym swoje uczucia i wdzięczność. Jednym ze sposobów na to jest podarowanie wymarzonego upominku. Jeśli rozglądasz się za prezentem na Walentynki, skorzystaj z naszych promocji na smartfony Xiaomi. Wiele modeli kupisz taniej aż do 15 lutego.

Xiaomi to jeden z wiodących producentów smartfonów. Telefony tej marki to solidne sprzęty dla różnych użytkowników – mniej i bardziej wymagających. Żadni z pewnością nie zawiodą się na wydajności i funkcjonalności telefonu. Teraz, z okazji Walentynek wiele modeli Xiaomi możesz kupić w promocji. 

200 złotych rabatu na smartfon Xiaomi

O 200 złotych przeceniamy POCO X5 Pro 5G 8/256GB. To smartfon z mocnymi podzespołami, które z pewnością będą cieszyły na długo. Zarówno pod względem wydajności, jak i jakości rozrywki. Na to drugie wpływ ma między innymi bardzo dobry ekran o rozdzielczości Full HD+ i z częstotliwością odświeżania na poziomie 120Hz. Oznacza to płynne wyświetlanie obrazów w wysokiej jakości, co przekłada się na komfort nie tylko codziennego użytkowania, ale też multimedialnej rozrywki. Smartfon posiada również potrójny aparat fotograficzny. Na jego czele znajdujemy obiektyw główny 108Mpx, a ponadto obiektyw standardowy, szerokokątny 120 stopni oraz makro.

Promocje Xiaomi na Walentynki

POCO X5 Pro 5G 8/256GB jest też gwarancją długiej pracy na jednym ładowaniu. Odpowiada za to bateria o pojemności 5000mAh, która pozwala na prowadzenie rozmów nawet do 28 godzin bez konieczności ładowania. To spory komfort, jeśli bywasz poza domem przez większą część dnia, a także w podróży. Oprócz tego do dyspozycji masz turbo ładowanie z mocą 67W, dzięki czemu błyskawicznie napełnisz baterię. 

Elegancki smartfon na Walentynki

Xiaomi Redmi Note 12S 8/256GB wyróżnia się z kolei elegancką i smukłą budową. Przekątna ekranu tego modelu wynosi 6,43 cale, a smartfon pozostaje kompaktowy i bardzo wygodny w użytkowaniu. Mimo niewielkich rozmiarów telefon mieści w sobie dobrej jakości komponenty, które dostarczają zadowalających rezultatów dla wielu użytkowników. Xiaomi Redmi Note 12S 8/256GB posiada wydajny procesor MediaTek Helio G96, który jest gwarancją sprawnego działania aplikacji. Dodatkowo smartfon cieszy jakościowym obrazem i płynnym wyświetlaniem, za co odpowiada wysoka rozdzielczość ekranu AMOLED i odświeżanie z częstotliwością 90Hz. Główny aparat Xiaomi Redmi Note 12S 8/256GB 108 Mpx zapewnia ostre i szczegółowe zdjęcia, a możliwości aparatu poszerza dodatkowo obiektyw ultraszerokokątny oraz obiektyw makro.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4.7/5 (3 głosy)