Smart oszczędzanie, czyli niższe rachunki z inteligentnymi rozwiązaniami

Prąd, ogrzewanie, woda czy oświetlenie to coraz większe koszty. Inteligentne rozwiązania pozwalają nam zarządzać domowym sprzętem tak, minimalizować wydatki. Warto postawić na smart urządzenia i oszczędzać. Teraz wiele produktów smarthome kupisz u nas w promocji. 

Smarthome to szeroka kategoria, która obejmuje sprzęt do zarządzania domowym ogrzewaniem czy klimatyzacją, oświetleniem i zużyciem wody, ale także domowym monitoringiem. We wszystkich tych miejscach możesz postawić na wygodę i kontrolowanie sprzętu z poziomu smartfonu, a jednocześnie na duże oszczędności. Do końca lutego 2024 roku mamy dla Ciebie promocje między innymi na:

  • Inteligentne czujniki
  • Głowice termostatyczne 
  • Inteligentne przełączniki
  • Systemy nawadniania
  • Monitoring 
  • Lampy
  • Żarówki

Oczyść atmosferę w swoim domu

Coraz popularniejsze stają się oczyszczacze powietrza. Ustawiamy je w naszych domach, by zadbać o jakość powietrza i co za tym idzie – o nasze zdrowie. Inteligentny oczyszczacz Meross MAP100 doskonale radzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami, jakie unoszą się w naszych domach. Dzięki 3-stopniowej filtracji urządzenie pozbędzie się z powietrza kurzu, sierści i pyłków. Meross MAP100, oprócz tego, że oczyści powietrze, pozbędzie się również nieprzyjemnych zapachów. Dodatkowo oczyszczacz jest intuicyjny i bardzo wygodny w obsłudze. Możesz sterować nim zdalnie – za pomocą aplikacji lub komend głosowych. Pozwala on nie tylko na zdalne włączanie wyłączanie, ale również na tworzenie harmonogramu pracy, dzięki czemu masz większą kontrolę nad zużyciem energii.

Dostosuj ogrzewanie do swoich potrzeb

Termostat Meross MTS150H pomoże Ci natomiast obniżyć rachunki za ogrzewanie. Sezon grzewczy w pełni, a zdalne sterowanie kaloryferami z pewnością ułatwi kontrolę nad zużyciem ciepła. Inteligentny termostat pozwala na tworzenie harmonogramów za pomocą aplikacji, dzięki czemu możesz rozsądnie zarządzać ogrzewaniem. Nie musisz włączać kaloryferów na cały dzień, by nie wracać do zimnego mieszkania po pracy. Wystarczy ustawić w aplikacji pory, w jakich ogrzewanie ma działać i niczym nie musisz się martwić. Meross MTS150H może również automatycznie wyłączać ogrzewanie, kiedy wykryje otwarte okno. To również zdecydowanie wpłynie na wysokość Twoich rachunków.

Zabezpiecz swój dom

Jeśli sporo wyjeżdżasz lub często przebywasz poza domem, możesz skorzystać także z promocji na inteligentny czujnik Tesla TSL-SEN-GAS Smart Sensor Gas, który zadba o bezpieczeństwo Twojego domu. To niewielkie urządzenie natychmiastowo wyśle powiadomienie na Twój smartfon w razie jakiegokolwiek zagrożenia. Oprócz tego czujnik  uruchomi alarm dźwiękowy i świetlny w samym budynku. Takie rozwiązanie może okazać nieocenione podczas losowych zdarzeń 

Do prawidłowego funkcjonowania czujnika niezbędne jest posiadanie jednostki centralnej TESLA Smart ZigBee Hub.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)