Smart biuro w Twoim domu – wybierz inteligentne urządzenia do pracy

Nasze miejsca pracy, zarówno te domowe, jak i firmowe stają się coraz nowocześniejsze, a jednocześnie bardziej funkcjonalne. Wszystkim nam zależy na jak największym komforcie pracy, dlatego też warto inwestować w inteligentne rozwiązania w naszych biurach. Stwórz wymarzone warunki pracy, wybierając smart urządzenia biurowe.

Przy natłoku codziennych obowiązków, ważna jest dobra organizacja i komfort pracy. Nowe technologie zdecydowanie ułatwiają nam wiele czynności, ale również są wsparciem przy planowaniu i organizowaniu pracy. Dostępne u nas smart urządzenia wesprą Twoją wydajność, ale też przyczynią się do oszczędności.

Rozszerz swój zasięg

Mówiąc o wydajności warto zdecydować się na zakup wzmacniacza sygnału TP-Link RE200. To rozwiązanie, które sprawdzi się w firmach, ale również w dużych domach. Wiele naszych zawodowych obowiązków wymaga stabilnego i szybkiego Internetu, a to właśnie urządzenie jest tego gwarancją. Wzmacniacz rozszerzy zasięg WI-Fi w Twoim domu i biurze, dostarczając silnego sygnału komputerom, laptopom, smartfonom i tabletom. Już nie musisz się martwić o słaby zasięg i wolne WiFi, ponieważ TP-Link RE200 oznacza najwyższą wydajność w czasie przesyłania dużych plików, oglądania filmów w wysokiej rozdzielczości czy podczas gry. Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi standardowymi routerami.

Zarządzaj energią swoich urządzeń

Niepozornym, ale bardzo funkcjonalnym urządzeniem jest także Gosund  inteligentna listwa zasilająca P1. Dlaczego to inteligentna listwa? Ponieważ nie tylko dostarcza energii naszym urządzeniom, ale również pozwala na zdalne sterowanie i zarządzanie dostarczaniem prądu. Listwę możesz obsługiwać z poziomu smartfonu i przy tym ustawiać harmonogramy jej działania. Składa się z 3 gniazd USB o mocy wyjściowej 15W oraz z 3 zwykłych gniazd. Za pośrednictwem aplikacji możesz włączać i wyłączać wszystkie albo pojedyncze gniazda. Ponadto listwa pozwala na tworzenie harmonogramów. Możesz ustawić pory działania wentylatorów, lamp i innych urządzeń podłączonych do listwy, a ponadto korzystać z inteligentnego timera, który wyłączy urządzenia o ustalonej porze. Takie rozwiązania pomagają organizować pracę i są sporą wygodą zarówno w domu, jak i w biurze. Dużą zaletą jest to, że każdym z gniazd możesz sterować indywidualnie.  

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4.5/5 (2 głosy)