Skorzystaj ze zwrotu do 200 złotych przy zakupie golarki lub depilatora Braun

23.05.2022
Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu

Depilacja, golenie, przycinanie włosów często kojarzy nam się z niezbyt przyjemnym obowiązkiem. Zadbaj o skórę ciała i twarzy z urządzeniami marki Braun. Kupując maszynkę do golenia lub depilator, otrzymujesz 200 złotych zwrotu.

Marzy Ci się gładka skóra bez podrażnień po goleniu? Mamy propozycje zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zapoznaj się z urządzeniami gwarantującymi bezpieczną, skuteczną i szybką depilację, a przy okazji zgarnij 200 złotych zwrotu za zakupy. 

Łatwa depilacja Dla Niej i 200 złotych zwrotu

Depilator Silk-épil w zestawie ze szczoteczką i dodatkami sprawi, że zapomnisz o podrażnieniach i suchej skórze. To usuwania włosków z twarzy i ciała, peeling, depilacja, golenie, wyrównywanie kolorytu i oczyszczanie w jednym. 

200 zł zwrotu za zakup golarki lub depilatora

Depilator usuwa 4 razy krótsze włosy niż w przypadku depilacji woskiem, pozostawiając skórę gładką nawet przez 4 tygodnie. Możesz go stosować zarówno na mokro, jak i na sucho. 

Zestaw zawiera:

  • 8 nasadek
  • Baterię
  • Bazę ładującą
  • Kosmetyczkę
  • Szczoteczkę do czyszczenia
  • Ładowarkę

Sprawdź wszystkie depilatory oraz szczegóły promocji

Komfortowe golenie Dla Niego i 200 złotych zwrotu

Golarka elektryczna Series 7 zapewnia gładkie golenie w nawet trudno dostępnych miejscach. Umożliwia to m.in. poruszająca się w zakresie 360° głowica oraz trzy ruchome ostrze w zestawie. Ponadto golarka wyposażona jest w mechanizm AutoSensing, który analizuje gęstość zarostu i odpowiednio dostosowuje moc golarki. Urządzenie jest wodoodporne i przystosowane do stosowania na sucho i na mokro.

Sprawdź wszystkie golarki oraz szczegóły promocji

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?