Raty 0% na zegarki Garmin – skorzystaj promocji już teraz

Warto się pospieszyć, bo nasza promocja potrwa tylko do 19 kwietnia. W tym czasie możesz skorzystać z oferty ratalnej aż 30×0% na wybrane zegarki Garmin. Poznaj szczegóły.

Na raty 0% kupisz teraz dwa zaawansowane modele zegarków Garmin:

Płatność za zegarki rozłożymy dla Ciebie na aż 30 równych rat bez dodatkowych kosztów kredytowych. Zyskujesz doskonały sprzęt i nie przepłacasz, a Twój budżet będzie znacząco odciążony. Warto skorzystać z tej promocji, ponieważ zarówno Garmin Fenix 7, jak i Garmin Fenix 7X Solar to niezwykle funkcjonalne, wytrzymałe i nowoczesne modele dla najbardziej wymagających.

Raty 0% na zegarki Garmin

Zaawansowany smartwatch Garmin Fenix 7 na raty 0%

Pierwszy z modeli – Garmin Fenix 7 to smartwatch, który przeprowadzi dla Ciebie precyzyjny i zaawansowany pomiar aktywności fizycznej oraz funkcji życiowych. Obsługuje szereg dyscyplin sportowych, m.in. bieganie, pływanie, jazda na rowerze, jazda na nartach czy surfowanie, a ponadto zegarek posiada wiele zaawansowanych funkcji, takich jak śledzenie treningu interwałowego. Jeśli chodzi o kontrolowanie funkcji życiowych, Garmin Fenix 7 analizuje między innymi Twoją aktualną kondycję, samopoczucie, nawodnienie czy poziom wypoczynku oraz jakość snu. Dokona również pomiaru tętna oraz zweryfikuje poziom dotlenienia Twojego organizmu. Zegarek ma ponadto wbudowany GPS, który ułatwi Ci nawigację. Do dyspozycji masz również bardzo dobrej jakości 1,3-calowy ekran, który wyświetli wiadomości i powiadomienia z Twojego telefonu.

Raty 0% na Garmin Fenix 7X Solar ładowany energią słoneczną 

Garmin Fenix 7X Solar z kolei charakteryzuje się nie tylko wieloma opcjami dla sportowców, ale przede wszystkim unikalną technologią ładowania solarnego. To cecha, która zdecydowanie wyróżnia ten model, ale też nadaje mu ogromnej funkcjonalności i wygody. Zamontowane na tarczy zegarka panele solarne wykorzystują energię słoneczną, by Twój smartwatch mógł pracować jeszcze dłużej. Ładowanie solarne sprawia, że Garmin Fenix 7X Solar jest doskonałym towarzyszem wszelkich treningów na świeżym powietrzu. Dodatkowo zegarek posiada szeroki zestaw funkcji dla sportowców. Ma wbudowany GPS, barometr, kompas, pulsoksymetr do mierzenia poziomu tlenu we krwi, a także funkcje do monitorowania treningów i zdrowia. W zegarku zastosowano również mapy topograficzne, dzięki czemu jest modelem idealnym dla miłośników trekkingu, biegania górskiego, a także dla profesjonalnych alpinistów.

Garmin Fenix 7 i Garmin Fenix 7X Solar kupisz teraz na raty 0%. Promocja 30×0% trwa do 19 kwietnia 2024 roku.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)