Raty 0% na prezenty świąteczne. Kupuj smartfony, laptopy, tablety, akcesoria i wiele innych w atrakcyjnych ratach

Nadszedł czas na kompletowanie prezentów mikołajkowych i świątecznych. Najbliższe dni to u nas doskonała okazja na zakup atrakcyjnych upominków bez przepłacania – wystartowaliśmy z ratami 0% na sprzęt. Do 6 grudnia 2023 roku możesz skorzystać u nas z oferty 10 rat 0% na wybrane produkty.

Raty 0% na atrakcyjne prezenty świąteczne

Elektronika od lat cieszy się dużą popularnością wśród prezentów z różnych okazji. Szczególnie w grudniu rozglądamy się za okazjami na smartfony, tablety, laptopy czy akcesoria, by sprawić bliskim najlepszy prezent pod choinkę. 

Raty 0% weźmiesz między innymi na wybrane modele:

  • Smartfonów
  • Tabletów
  • Telewizorów
  • Monitorów
  • Akcesoriów gamingowych
  • Słuchawek
  • Podzespołów do komputera
Raty 0% na sprzęt

Oprócz urządzeń do pracy i rozrywki, na raty 0% możesz kupić także wybrane sprzęty AGD lub RTV i wiele więcej. Raty 0% to wyjątkowo korzystna okazja na zakupy. Taka forma zakupów sprawdzi się zwłaszcza w świątecznej gorączce zakupowej, kiedy nasze portfele bywają nadwyrężone. Dzięki ratom 0% możesz pozwolić sobie na zakup wymarzonego sprzętu od ręki i bez nadmiernego obciążania budżetu.

Apple AirPods 2 gen na raty 0%

Jednym z akcesoriów, które może być fajnym prezentem dla Ciebie lub bliskich  są słuchawki Apple AirPods 2 gen. Ten model kupisz teraz na raty 0%, zyskując doskonałą jakość i wygodę. Słuchawki choć kompaktowe i minimalistyczne, są bardzo funkcjonalne i oferują spore możliwości. Czip H1 zastosowany w słuchawkach odpowiada za szybkie i stabilne połączenie bezprzewodowe. Dzięki temu Apple AirPods 2 gen sprawdzą się w różnych warunkach – na treningu, w podróży czy do połączeń służbowych. Co bardzo ważne słuchawki oferują długi czas pracy na jednym ładowaniu –  nawet do 5 godzin bez przerwy. Po zużyciu baterii wystarczy zaledwie 15 minut, aby naładować je na kolejne 3 godziny. Oprócz tego Apple AirPods 2 gen zapewniają bardzo wysoką jakość dźwięku i wygodę noszenia.

Oferta 10 rat 0% obowiązuje u nas do 6 grudnia 2023 roku.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (3 głosy)