Przyspiesz w szkole i w pracy – laptopy z układami GeForce RTX

20.09.2022
Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Laptopy z kartami GeForce RTX z serii 30 to doskonałe narzędzie do nauki pracy i rozrywki. Układy GeForce RTX spełniają oczekiwania naprawdę wymagających użytkowników, przyspieszając działanie programów oraz aplikacji i wpływając na wysokie osiągi komputera. Wróć do szkoły i pracy jeszcze wydajniejszy.

Przeczytaj więcej o możliwościach laptopów z GeForce RTX z serii 30

Układy GeForce RTX z serii 30 napędzają najlepsze komputery, które przyspieszą i ułatwią Twoją pracę czy wykonanie szkolnych projektów, a także pozwolą cieszyć się wysokim poziomem gry w najnowsze tytuły. 

Wybierz jeden z laptopów z kartą GeForce RTX z serii 30 i przyśpiesz w pracy i w szkole.

Laptopy z RTX z serii 30

Wysoka wydajność i żywy dźwięk – świetny sprzęt dla graczy

DELL Inspiron G15 5511 to propozycja dla miłośników gamingu. Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3050 wraz z procesorem Intel Core 11. generacji potrafią zaoferować Ci niezwykłą wydajność podczas gry bez jakichkolwiek zakłóceń. 

Notebook jest ponadto smukły i elegancki. Jego konstrukcja pozwala na wygodne transportowanie, a dwa głośniki z oprogramowaniem Nahimic 3D Audio oraz ekran o przekątnej 15 cali zapewniają doskonałe wrażenia audio i wizualne nie tylko w czasie gry, ale także podczas oglądania filmów czy seriali.

Szybciej w grach i w pracy

Laptopa Acer Nitro 5 (NH.QESEP.006) docenią natomiast nie tylko gracze, ale również graficy czy montażyści. Zestawienie procesora Intel Core i5 z 16GB RAM i kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti to prawdziwy rarytas dla specjalistów, którzy oczekują od komputera nieprzeciętnej wydajności. 

Graczy ucieszy z pewnością podświetlana klawiatura z wydzieloną sekcją numeryczną. Jest wyposażona w  wygodne skróty klawiszowe oraz dodatkowo wyróżnia kluczowe dla graczy przyciski.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?