Przedsprzedaż Samsunga Galaxy A53 – kup i odbierz słuchawki w prezencie

Już dziś kup Samsung Galaxy A53 i otrzymaj słuchawki Buds Live za darmo. Promocja potrwa do 31 marca 2022 roku. Sprawdź, jak z niej skorzystać. 

Kup smartfon, słuchawki odbierz w prezencie

Samsung zaprezentował już najnowszy model smartfonu – Galaxy A53. Kupując telefon między 17 a 31 marca, otrzymasz słuchawki w prezencie. 

Poznaj Samsunga Galaxy A53

Samsung Galaxy A53 to smartfon z ekranem Super AMOLED o przekątnej 6,5 cala, który obsługuje rozdzielczość Full HD+. Zwłaszcza wiosną cieszy solidny aparat, który uwieczni krajobrazy budzącej się do życia przyrody. Poczwórny tylny aparat (64 Mpix) z optyczną stabilizacją obrazu doskonale sprawdzi się na pierwszych wiosennych wycieczkach. Co również bardzo ważne w czasie plenerowych aktywności – nie musisz martwić się rozładowanym telefonem. Nowy Samsung Galaxy oferuje akumulator o pojemności 5000 mAh, co gwarantuje długi czas pracy na baterii. Galaxy A53 to także płynne i szybkie działanie zamknięte w wodoodpornej obudowie. 

Premiera nowego samsunga

Jak odebrać słuchawki w prezencie?

Aby otrzymać nagrodę po zakupie smartfonu:

  1. Aktywuj telefon do 7 kwietnia 2022 roku.
  2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, który pojawi się w Twoim nowym urządzeniu w aplikacji Samsung Members w zakładce Korzyści. Baner pojawi się w ciągu 24 godzin od aktywacji telefonu. Na wypełnienie formularza masz czas do 14 kwietnia 2022 roku.

Sprawdź regulamin promocji

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4.7/5 (7 głosów)