Przedsprzedaż Samsung Galaxy Watch 5 oraz Galaxy Buds2 Pro – kup i odbierz prezenty

10.08.2022
Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Wystartowała przedsprzedaż najnowszych zegarków i słuchawek Samsunga. Galaxy Watch 5 i Watch 5 Pro oraz słuchawki Galaxy Buds2 Pro  właśnie zadebiutowały, a Ty kupując jeden z tych modeli, możesz otrzymać wyjątkowe bonusy. 

Przedsprzedaż Galaxy Watch 5

Kupując smartwatch Galaxy Watch 5 lub Watch 5 Pro w przedsprzedaży, czyli do 25 sierpnia, otrzymasz dodatkowo słuchawki Galaxy Buds2

Aby skorzystać z promocji, po zakupie zegarka:

  • Zgłoś się do promocji, wypełniając formularz do 11 września 2022 roku
  • Dołącz dowód zakupu, zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym oraz zdjęcie pudełka z widocznym miejscem wycięcia kodu

Po weryfikacji wyślemy do Ciebie (na adres wskazany w formularzu) słuchawki Galaxy Buds2.

Sprawdź regulamin promocji

Galaxy Watch 5 i Watch 5 Pro – poznaj najnowsze zegarki Samsunga

Samsung Galaxy Watch 5 i Samsung Watch 5 Pro to styl i elegancja, łącząca w sobie innowacyjne rozwiązania i wysoką funkcjonalność.

  • Samsung Galaxy Watch 5 – dzięki zegarkowi będziesz miał jeszcze większą kontrolę nad swoim zdrowiem i kondycją. Zaawansowane technologie pozwalają osiągać jeszcze lepsze rezultaty i wyniki sportowe, a także skrupulatnie monitorować Twój stan zdrowia – pracę serca, jakość snu, kontrolę składu ciała czy ciśnienie i saturację. Zegarek dostępny jest w dwóch rozmiarach – 40 mm i 44 mm w pastelowej kolorystyce. 
  • Samsung Watch 5 Pro – to natomiast będzie Twój zegarek do zadań specjalnych. Jego konstrukcja – tytanowa koperta i szkło  szafirowe –  gwarantuje niezwykłą wytrzymałość. Producent nie pominął także wodoodporności, dzięki czemu smartwatch może towarzyszyć Ci w każdych warunkach. Zwłaszcza, że potężna bateria pozwala tutaj na działanie aż do 80godzin przy typowym użytkowaniu. Zegarek gwarantuje również szereg funkcji ułatwiających dbanie o kondycję i stan zdrowia. Model ten posiada tarczę 45 mm oraz występuje w kolorze czarnym lub szarego tytanu.

Samsung Galaxy Buds2 Pro – daj się ponieść dźwiękom

Galaxy Buds2 Pro zagwarantują Ci słyszalność każdego tonu nawet w wyjątkowo gwarnym otoczeniu, a to za sprawą inteligentnej redukcji szumów oraz technologii Dolby Atmos, która dba również o niezwykłą głębie dźwięków. Dodatkowo, słuchawki wykrywając , że rozpoczynasz rozmowę, automatycznie dopuszczą do Ciebie dźwięk z otoczenia, byś jak najlepiej słyszał rozmówcę.

Ponadto Samsung Galaxy Buds2 Pro możesz sparować nie tylko ze smartfonem czy tabletem, ale również telewizorem, by maksymalnie wciągnąć się w brzmienia filmu lub serialu.

Przedsprzedaż Samsung Galaxy Buds2 Pro – odbierz 200 zł zwrotu

Ale to nie wszystko. Mamy dla Ciebie również promocje wiążącą się z przedsprzedażą słuchawek Samsung Galaxy Buds2 Pro.  Decydując się na ich zakup w przedsprzedaży (do 25 sierpnia), zyskujesz 200 złotych zwrotu na konto. W tym przypadku, aby odebrać nagrodę, również musisz:

  • Zgłosić się do promocji, wypełniając formularz 
  • Dołączyć dowód zakupu, zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym oraz zdjęcie pudełka z widocznym miejscem wycięcia kodu

Możesz odebrać tylko jedną nagrodę, niezależnie od liczby zakupionych produktów. 

Po weryfikacji otrzymasz zwrot w wysokości 200 złotych na konto.

Sprawdź regulamin promocji

Przedsprzedaż smartwatchy Samsung Galaxy Watch 5 i Watch 5 Pro oraz słuchawek Galaxy Buds2 Pro potrwa do 25 sierpnia 2022 roku. 

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?