Przedsprzedaż DJI Mini 3 Pro – przywieź z wakacji niesamowite wspomnienia

10.05.2022
Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu

Planujesz już wakacje? Zadbaj o uwiecznienie najpiękniejszych chwil w doskonałej jakości. Właśnie trwa przedsprzedaż DJI Mini 3 Pro. To mały i lekki dron o ogromnych możliwościach, który zagwarantuje Ci zachwycające filmy 4K. 

Wakacje z lotu ptaka

DJI Mini 3 Pro to idealna opcja na wakacje. Miłośnicy podróży nie muszą martwić się rejestracją urządzenia w większości krajów, ponieważ  jego waga nie przekracza 249 gramów. Ponadto dron jest wyjątkowo wygodny w przewożeniu –  ma składaną konstrukcję, która znacznie ułatwia jego przechowywanie i transport. Dzięki DJI Mini 3 Pro żadna wakacyjna chwila Ci nie umknie. 

Zobacz wszystkie DJI Mini 3 Pro

DJI mini 3 pro

Lataj jeszcze dłużej

Uwiecznianie pięknych widoków ułatwia dodatkowo czas lotu DJI Mini 3 Pro –  dron może latać nawet do 34 minut. To wystarczająco długo, aby skomponować idealne ujęcie. Dron ma także udoskonalony system transmisji DJI O3, który pozwala przesyłać obraz 1080p/30FPS na odległość do 8 km. 

Zachwycaj się jakością obrazu

A co najważniejsze?  DJI Mini 3 Pro gwarantuje zachwycająco wysoką jakość nagrań z lotu ptaka.  Został wyposażony w 1/1,3-calową matrycę CMOS. Za jego pomocą nagrasz wspaniałe filmy 4K i zrobisz zdjęcia RAW 48 MP.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?