Przedpremiera Huawei MatePad Paper. Zyskaj słuchawki FreeBuds 4 oraz 4 miesiące Legimi

14.06.2022
Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Wiele osób staje przed dylematem: wybrać czytnik e-booków, który pozwoli cieszyć się książkami w elektronicznej wersji, czy o wiele bardziej wszechstronny i multimedialny tablet? Premiera urządzenia Huawei MatePad Paper sprawia, że ten dylemat w końcu zniknie. Huawei MatePad Paper łączy cechy tabletu i czytnika e-book.

Premiera Huawei MatePad Paper

Huawei MatePad Paper pojawił się w sprzedaży 14.06, a do 3.07.2022 możesz dostać go w Komputroniku z atrakcyjnymi dodatkami. Urządzenie zostało wyposażone w ogromny ekran Eye Comfort Huawei FullView o przekątnej 10,3 cala. Jest to ekran wykonany w technologii E-Ink, dzięki czemu nawet wielogodzinne czytanie e-booków nie będzie męczyć wzroku, a nie jest to jedyna czynność, jaką można wykonać na MatePad Paper.

Oprócz czytnika ebooków może bowiem posłużyć jako nowoczesny notatnik. Na MatePad Paper można wygodnie pisać i sporządzać notatki. Urządzenie obsługuje pismo odręczne zamieniane potem na tekst, pozwala także na nagrywanie notatek głosowych.

O szeroką funkcjonalność sprzętu dba system HarmonyOS 2, a wydajną pracę zapewnia szybki procesor, 4 GB pamięci RAM oraz 65 GB miejsca na dane. Ten tablet możesz obsługiwać dotykowo oraz przy użyciu rysika. Bateria 3625 mAh z szybkim ładowaniem pozwoli na wiele dni pracy na jednym ładowaniu. Za sprawną komunikację z innymi urządzeniami odpowiada łączność Bluetooth 5.2 oraz Wi-Fi.

Zyskaj Huawei FreeBuds 4 za złotówkę!

Jeśli w dniach 14.05-3.07.2022 zdecydujesz się na zakup Huawei MatePad Paper, dostaniesz słuchawki FreeBuds 4 za symboliczną złotówkę. To niezła gratka dla wszystkich fanów dobrego brzmienia – regularna cena to około 400 złotych! Huawei FreeBuds 4 to słuchawki true-wireless. Pozwalają cieszyć się świetnym dźwiękiem przy zachowaniu maksymalnego poziomu komfortu. Sprawdzą się także w zatłoczonych i głośnych miejscach, ponieważ producent wyposażył je w aktywną redukcję hałasu. Solidna bateria pozwoli na kilka godzin słuchania muzyki i prowadzenia rozmów. Gdy się wyczerpie, szybko naładujesz słuchawki przy użyciu etui z funkcją powerbanka.

Słuchawki TWS Huawei FreeBuds 4 posiadają też sterowanie dotykowe. Przy użyciu aplikacji mobilnej na smartfonie możesz dostosować działanie przycisków i dostępnych gestów do swoich preferencji. Dzięki temu nie tylko przełączysz piosenkę na następną lub zmienisz poziom głośności. Sterowanie pozwoli też szybko odbierać i odrzucać połączenia, a nawet sterować poziomem redukcji hałasu.

Zyskaj 4 miesiące dostępu do Legimi

Decydując się na zakup Huawek MatePad Paper dostaniesz też aż cztery miesiące darmowego dostępu do Legimi. Co to jest Legimi? To jeden z największych serwisów pozwalających na pobieranie e-booków. W ramach abonamentu (przez 4 miesiące zupełnie za darmo!) możesz więc pobrać na swoje urządzenie wiele książek, a także inne treści. Poza e-bookami Huawek MatePad Paper sprawdzi się też podczas odsłuchu audiobooków – pozwolą na to głośniki stereo i wyjście słuchawkowe. Same audiobooki natomiast też znajdziesz w ofercie Legimi.

Skorzystaj już dziś z możliwości zakupu Huawei MatePad Paper z prezentami o łącznej wartości ponad 500 złotych. Oferta ważna jest od 14.06 do 3.07.2022 roku.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?