Produkty marki Samsung taniej nawet o 1000 złotych

26.04.2022
Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Do 1 maja telefony, tablety, telewizory czy monitory marki Samsung kupisz w supercenach. Dziesiątki produktów przeceniliśmy o kilkaset złotych, a niektóre modele nawet o ponad 1000 złotych.

Smartfon tańszy o 1300 złotych

Elegancki i funkcjonalny. Obok Samsunga Galaxy Z Fold 3 5G  nie sposób przejść obojętnie. To kolejny składany model tego producenta, który gwarantuje przeglądanie stron niczym na tablecie. To zgrabny i poręczny smartfon, który po rozłożeniu daje ogromne możliwości. Potrójny aparat gwarantuje wyższą jakość fotografii.  Jeśli chcesz zrobić udane zdjęcie grupowe, do dyspozycji masz funkcję automatycznego kadrowania, która automatycznie podąża za fotografowanym obiektem, utrzymując go w centrum kadru. Ponadto smartfon daje możliwość pracy nawet na ośmiu otwartych okienkach. Dowolnie zarządzaj oknami na ekranie – wystarczy kliknąć okno, a następnie przeciągnąć je tam, gdzie chcesz. Do 1 maja 2022 roku smartfon kupisz taniej o 1300 złotych.  

Promocje Samsung

400 złotych rabatu na tablet

Tablet Samsung Galaxy Tab S7 FE  to minimalistyczny design i wydajne podzespoły. Zaawansowany procesor zastosowany w tym modelu zapewnia płynne działanie oraz wielozadaniowość – możesz korzystać nawet z trzech aplikacji jednocześnie. Bateria o pojemności 10090 mAh gwarantuje działanie Twojego Galaxy Tab S7 przez ponad 13 godzin. To wystarczająco dużo czasu, aby przejść maraton ulubionych filmów bez obawy, że bateria się wyczerpie. Dołączone pióro S Pen doskonale nadaje się do robienia notatek, szkicowania i edycji. Rysik w czasie rzeczywistym zamienia pismo odręczne w tekst cyfrowy, który można edytować za pomocą prostych gestów. Tablet przeceniamy o 400 złotych.

Promocje na produkty marki Samsung potrwają do 1 maja 2022 roku.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?