Prezent na Mikołajki – kupuj taniej i płać dopiero na wiosnę

05.12.2022
Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Mikołajki wypadają na kilkanaście dni przed Bożym Narodzeniem i to pierwsza okazja do obdarowania prezentami lub upominkami najbliższych. 6 grudnia wyczekują szczególnie dzieci, ale nie tylko. Pośród naszych mikołajowych promocji znajdziesz prezenty dla małych i dużych.

Sprawdź promocje

Jak grudzień, to prezenty

Grudzień to magiczny miesiąc pełen świątecznych atrakcji i prezentów. Pierwszej wizyty Mikołaja możemy spodziewać się już za kilka dni. A Ty jesteś dobrze wyposażonym Mikołajem? Wiesz już, co 6 grudnia znajdzie się w butach Twoich najbliższych? Jeśli nadal nie, to koniecznie zajrzyj do naszego mikołajkowego pasażu i zgarnij rabat na sprzęt.

Przygotowaliśmy promocje na urządzenia z kilkunastu kategorii – dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych. Dla wielbicieli gadżetów i tych którzy potrzebują wymiany sprzętu na nowszy model.

Mamy dla Ciebie również poradnik: Jaki prezent na mikołajki?

Mikołajkowe promocje

Sprzęt audio z rabatem nawet 200 złotych

Kategoria Audio zadowoli graczy, miłośników muzyki, filmów i seriali czy sportowców. Przeceniamy mniejsze i większe głośniki, słuchawki nauszne i doszune, przewodowe i bezprzewodowe. Każdy, kto liczy na dobry, czysty dźwięk w czasie treningu, relaksu czy rundki w ulubioną grę, znajdzie coś dla siebie.

Sprawdź promocje, bo sięgają one nawet 200 złotych, jak w przypadku głośników Logitech Z906. To przewodowe głośniki komputerowe, których moc wyemituje dla Ciebie niemal kinowe dźwięki. Jednocześnie jest to sprzęt wszechstronny, który pozwala na podłączenie nawet sześciu zgodnych urządzeń przy użyciu złącza 3,5 mm, wejścia RCA, 6-kanałowego wejścia bezpośredniego, cyfrowego wejścia koncentrycznego lub wejść optycznych.

To tylko jedna z naszych propozycji. Mikołajkowy pasaż obejmuje również m.in. laptopy, komputery czy sprzęt gamingowy, ale także małe, kompaktowe urządzenia, które bez problemu zmieścisz w bucie – słuchawki, smartwatche, akcesoria i wiele innych. 

Kup na raty z odroczeniem na 3 miesiące

A co najważniejsze – za mikołajkowe prezenty możesz zapłacić dopiero na wiosnę. Przygotowaliśmy specjalną ofertę ratalną – 50 rat z odroczeniem na 3 miesiące. Sprawdź szczegóły oferty i ciesz się z prezentów już dziś.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?