Prezent na Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn – poznaj najlepsze promocje na sprzęt

Wielu mężczyzn pewnie poszukuje właśnie prezentu z okazji Dnia Kobiet. Ale my nie zapominamy również o panach, którzy swoje święto obchodzą dwa dni później – 10 marca. Przygotowaliśmy promocje na prezenty zarówno na Dzień Kobiet, jak i Dzień Mężczyzn.

8 marca to powszechnienie znane i chętnie obchodzone święto. Mniej popularne jest natomiast marcowe święto mężczyzn, które przypada na dwa dni później. Warto w tym miesiącu pamiętać zarówno o paniach, jak i panach i sprezentować wymarzony upominek. Nasze okazje obejmują szeroki zakres sprzętu, który zawsze fajnie sprawdza się jako prezent na różne okazje. To zarówno urządzenia uniwersalne – smartfony czy laptopy, jak i te z kategorii typowo damskiej lub męskiej.

Szukając prezentu z okazji Dnia Kobiet, możesz skorzystać z promocji między innymi na:

 • Depilatory
 • Ekspresy do kawy
 • Masażery
 • Akcesoria do komputera

Dla mężczyzn przygotowaliśmy z kolei rabaty na:

 • Golarki
 • Wideorejestratory samochodowe
 • Akcesoria

Prezent dla niej i dla niego

Najbardziej uniwersalnym prezentem, który sprawdzi się dla niej i dla niego, będzie z pewnością smartfon. Niemal wszyscy korzystamy z tych urządzeń na co dzień, a Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn to idealna okazja na wymianę telefonu na nowy, lepszy model. Pośród naszych marcowych okazji znajdziesz rabat m.in. na OnePlus 12R 5G 16/256GB. To flagowy model, wykazujący się ogromną wydajnością, funkcjonalnością i elegancją. Wyposażony jest w nowoczesny procesor Snapdragon 8 Gen 2, do 16 GB pamięci RAM oraz wytrzymałą baterię 5400 mAh. To parametry odpowiadające za szybkie i płynne działanie telefonu. Na komfort m.in. multimedialnej rozrywki wpływa natomiast bardzo dobrej jakości wyświetlacz OLED o wysokiej rozdzielczości i częstotliwości odświeżania. OnePlus 12R 5G 16/256GB kupisz teraz taniej o 300 zł.

Promocje na Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn

Co na prezent z okazji Dnia Kobiet?

Z okazji Dnia Kobiet możesz postawić na depilator. To praktyczny prezent, który doceni wiele pań. U nas Braun Silk-épil 9 Flex 9002 kupisz teraz taniej aż o 200 zł. To model o dużej skuteczności do stosowania zarówno na sucho, jak i na mokro. Depilator sprawdzi się do usuwania włosów z różnych części ciała – dzięki ruchomej głowicy z 40 pęsetami dociera także do trudno dostępnych miejsc.

To tylko jedna z propozycji. Z okazji Dnia Kobiet znajdziesz u nas promocje również na: 

 • Aparaty cyfrowe dla miłośniczek fotografowania
 • Sprzęt do włosów dla kobiet lubiących dbać o urodę
 • Nowoczesne klawiatury i myszki do komputera dla komfortowej pracy i rozrywki

Jaki prezent z okazji Dnia Mężczyzn?

10 marca kobiety mają okazję odwdzięczyć się panom i również podarować im upominek. Dobrym pomysłem będzie m.in. wideorejestrator. MIO MiVue C545 HDR kupisz u nas teraz taniej. To model nagrywający w wysokiej jakości, rejestrujący jasny i szczegółowy obraz. Dodatkowo posiada tryb parkingowy, dzięki czemu zyskujesz nagrania z czasu, nawet gdy nie ma Cię w samochodzie. 

Oprócz tego na Dzień Mężczyzn możesz wybrać:

 • Smartach dla aktywnych
 • Golarkę dla dbających o męską urodę
 • Akcesoria komputerowe dla komfortu pracy i rozrywki

Promocje z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn trwają u nas do 10 marca 2024 roku. 

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)