Premiera Xiaomi Redmi Note 12S – kup smartfon i odbierz zwrot pieniędzy

Niezależnie od tego, czy zależy Ci na fenomenalnych zdjęciach, używaniu telefonu do gier mobilnych czy przeglądania Internetu – Xiaomi Redmi Note 12S zapewni Ci wydajność i komfort użytkowania na wysokim poziomie. Poznaj premierowy model Xiaomi i skorzystaj z cashbacku, który przygotowaliśmy na premierę smartfonu.  

Premierowy Xiaomi Redmi Note 12S – wszechstronny i stylowy

To co wpływa na niezawodność i bardzo duże możliwości smartfonu to przede wszystkim procesor, pojemność baterii, ilość pamięci, a także aparat. Xiaomi Redmi Note 12S może pochwalić się wysokiej klasy parametrami.

Zastosowano w nim ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G96 oraz pamięć RAM do 8 GB, co wpływa na wydajność, szybkość oraz płynność działania zarówno aplikacji, jak i gier czy stron internetowych.

Komfortu dostarcza także wyświetlacz AMOLED o częstotliwości odświeżania do 90 Hz, zapewniając wyraźny i płynny obraz nawet w jasnym dziennym świetle. Ponadto premierowy Xiaomi Redmi Note 12S wyposażono w akumulator o pojemności  5000 mAh oraz funkcję szybkiego ładowania do 33 W. Nie musisz się zatem martwić o baterię rozładowaną w najmniej oczekiwanym momencie – Redmi Note 12S to gwarancja pracy przez długie godziny.

Premiera Redmi Note 12S

Możliwość wykonywania dobrej jakości zdjęć przy uchwyceniu każdego szczegółu gwarantuje Ci system potrójnego aparatu obecny na pokładzie Xiaomi Redmi Note 12S:

  • Aparat główny – 108 MP
  • Obiektyw ultraszerokokątny – 8 MP
  • Aparat makro – 2MP
  • Przedni aparat 16 MP

Warty uwagi jest również design. Nowy Redmi Note 12 S jest smukły, lekki i elegancki. Występuje w dwóch kolorach:

  • Ice Blue
  • Onyx Black

Kupując smartfon do 15 maja 2023 roku, możesz skorzystać z cashbacku i odebrać zwrot w wysokości 200 złotych. 

Zobacz Xiaomi Redmi Note 12S

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (2 głosy)