Premiera Xiaomi Redmi 12. Ciesz się potrójnym aparatem wraz w idealnie wykończonej obudowie!

Trwa przedsprzedaż nowego modelu Xiaomi, który w atrakcyjnej cenie oferuje wysokiej klasy obudowę ze szkła, czytelny ekran i potrójny aparat 50 MP. Śpiesz się! Tylko w czasie przedsprzedaży do 25 czerwca tego roku możesz kupić najnowszy smartfon Redmi 12 w cenie niższej o 200 złotych!

Kup Xiaomi Redmi 12

Xiaomi Redmi 12 – potrójny aparat SI o rozdzielczości 50 MP

Potrójny aparat Xiaomi Redmi 12 pozwoli wykonać efektowne zdjęcia w każdych warunkach. Główna kamera z matrycą 50 MP to gwarancja wysokiej jakości zdjęć i filmów. Aby na ujęciu zmieścić więcej elementów, możesz użyć aparatu ultra szerokokątnego 8 MP. Zestaw uzupełnia aparat do zdjęć makro – uchwyci każdy, nawet niewielki detal.

Miłośnicy filmowania powinni docenić siedem trybów kamery filmowej. Możesz dzięki nim zaplanować finalny efekt nagranego wideo. Nad wysoką jakością zdjęć i filmów czuwa sztuczna inteligencja. Aparat z SI korzysta z mocy obliczeniowej procesora, aby zredukować szumy i uzyskać najlepsze efekty.

Projektanci najnowszego Xiaomi Redmi 12 postanowili zrezygnować z wyspy aparatów. Trzy obiektywy oraz towarzysząca im lampa błyskowa płynnie wkomponowano w szklaną obudowę. Dzięki temu smartfon można pochwalić za czystą linię i bardzo elegancki wygląd.

Premiera Xiaomi Redmi 12 – design i idealnie wykończona obudowa

Potrójny aparat 50 MP ze wsparciem sztucznej inteligencji to nie jedyna cecha Xiaomi Redmi 12, którą dotychczas oferowały tylko flagowe smartfony. Również konstrukcja telefonu może zaimponować. Stylowy wygląd idzie w parze z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Szklana obudowa Xiaomi Redmi 12 daje wrażenie obcowania z produktem premium. I jest tak w rzeczywistości! Konstruktorzy uszczelnili również obudowę, co chroni ją przed zakurzeniem lub zamoczeniem. Odporność potwierdza certyfikat IP53. Z boku obudowy umieszczono skaner odcisków palca. Zintegrowany z przyciskiem zasilania jest niezwykle wygodny i zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych w telefonie danych.

Przód Xiaomi Redmi 12 niemal w całości wypełnia ekran. Jest ogromny! Wyświetlacz 6,79” ma podniesioną częstotliwość odświeżania, przez co wyświetla płynne treści. O wysoką szczegółowość obrazu dba rozdzielczość Full HD+. Dobre wrażenia podczas korzystania z nowego modelu gwarantuje szybki procesor MediaTek Helio G88. Funkcjonalność jest kompletna – na pokładzie znalazły się moduły Bluetooth, GPS, Wi-Fi i łączność zbliżeniowa NFC. Nie zabrakło wysokiej klasy głośnika i złącza słuchawkowego 3.5 mm. Jest nawet port podczerwieni do sterowania telewizorem i innymi sprzętami w domu!

Przedsprzedaż Xiaomi Redmi 12

Szukasz stylowego smartfonu w wysokiej klasy obudowie? Trwa przedsprzedaż smartfona w czasie której możesz liczyć na rabat w wysokości 200 złotych. Musisz się jednak pospieszyć! Promocja trwa tylko do 25 czerwca 2023 roku!

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4.2/5 (5 głosów)