Premiera Xiaomi 14 – kup smartfon i odbierz elektryczną hulajnogę w prezencie

Xiaomi 14 to flagowy smartfon, który właśnie zadebiutował. Kupując go i rejestrując zakup do 3 marca 2024 roku, tylko w trakcie premiery, odbierzesz hulajnogę Mi Electric Scooter 3 w prezencie.

Premiera flagowca Xiaomi

Po Xiaomi 14 możesz spodziewać się rewelacyjnych osiągów na każdej płaszczyźnie. To telefon wyposażony w potężny procesor, mocną baterię, jakościowy wyświetlacz i bardzo dobry zestaw aparatów.

Premiera Xiaomi 14

O moc, prędkość i płynność działania dba tutaj procesor Snapdragon 8 Gen 3. W kwestii wydajności możesz więc oczekiwać najwyższych osiągów. Podobnie jak w przypadku jakości wyświetlanych obrazów. Na pokładzie Xiaomi 14 znajdziesz 6,36-calowy wyświetlacz OLED LTPO o rozdzielczości 2670 × 1200 pikseli i z częstotliwością odświeżania 1-120 Hz z maksymalną jasnością na poziomie 3000 nitów. Wyświetlacz jest gwarancją przejrzystych ostrych i pełnych szczegółów obrazów. 

Flagowe parametry zastosowano także w zestawie aparatów Xiaomi 14. Obiektyw główny to 50 Mpix z optyczną stabilizacją ekranu. Drugi z obiektywów to ultraszeroki – 50 Mpix, a zestaw zamyka teleobiektyw 50-Mpix zapewniający 3,2-krotne zbliżenie optyczne. Kamera selfie ma natomiast 32 Mpix. To profesjonalny układ aparatów, który zapewni zdjęcia w najwyżej jakości w każdych warunkach oświetleniowych. 

O komfortową pracę i rozrywkę Xiaomi 14 dba pojemny akumulator 4610 mAh. Na pokładzie smartfonu nie zabrakło także funkcji szybkiego ładowania o mocy 90 W.

Odbierz elektryczną hulajnogę w prezencie 

Xiaomi 14 jest modelem dla użytkowników o wysokich wymaganiach i oferuje bardzo duże możliwości. Kupując smartfon teraz i rejestrując zakup do 3 marca 2024 roku, odbierzesz elektryczną hulajnogę Mi Electric Scooter 3 w prezencie.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)