Premiera TECNO Spark 20 z promocją na start – kup premierowe smartfony taniej

Do 8 lutego premierowe modele z serii TECNO Spark 20 kupisz w promocji. Mowa o czterech smartfonach: TECNO Spark 20, TECNO Spark 20 Pro, TECNO Spark 20C oraz TECNO Spark GO 2024. Poznaj ich możliwości.

Modele z serii TECNO Spark 20 to smartfony dostępne w naprawdę konkurencyjnych cenach, a przy tym funkcjonalne i wydajne – zadowolą każdego użytkownika, który wymaga płynnej pracy telefonu w codziennym użytkowaniu. Do 8 lutego 2024 roku mamy promocję na wszystkie cztery smartfony. W zależności od tego, jaki model wybierzesz, zyskasz 100 lub 200 złotych rabatu. 

Premiera serii Tecno Spark 20

Smartfony do codziennych zadań

TECNO Spark 20, TECNO Spark 20 Pro i TECNO Spark 20C oraz TECNO Spark GO 2024 to bardzo dobre telefony do podstawowych działań. We wszystkich zastosowano procesory, które poradzą sobie z wieloma aplikacjami i pokaźną pamięć wewnętrzną oraz RAM. W zależności od modelu jest to:

Wszystkie cztery wersje posiadają wydajne baterie o pojemności 5000 mAh, co gwarantuje wielogodzinny czas pracy na jednym ładowaniu. Smartfony spełnią również oczekiwania wobec jakościowych zdjęć. TECNO Spark 20 Pro chwali się aparatem głównym o rozdzielczości 108 Mpx, modele TECNO Spark 20C oraz TECNO Spark 20 posiadają obiektyw na tyle 50 Mpx, natomiast TECNO Spark Go 2024 – 13 Mpx.

Na uwagę zasługują również dobrej jakości ekrany, które gwarantują płynne wyświetlanie wyrazistych obrazów. Wszystkie modele wyposażono w ekrany IPS o różnych wielkościach i częstotliwości odświeżania: 

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)