Premiera TECNO SPARK 20 Pro+ – na start niższa cena smartfonu i słuchawki za złotówkę

Premiera nowego smartfonu i promocja na start. Teraz TECNO SPARK 20 Pro+ kupisz taniej o 100 złotych i dodatkowo odbierzesz słuchawki za złotówkę. Zobacz, dlaczego warto wybrać premierowy model TECNO.

TECNO SPARK 20 Pro+ to bardzo dobry stosunek ceny do jakości. To smartfon z przystępnej półki cenowej, który ma do zaoferowania sporo w codziennym użytkowaniu. Do jego mocnych stron należą:

  • Mocny procesor do podstawowych zadań
  • Dobrej jakości ekran
  • Wydajna bateria
  • Solidny zestaw aparatów

Atrakcyjny w atrakcyjnej cenie

TECNO SPARK 20 Pro+ jest napędzany procesorem MediaTek Helio G99 Ultimate, co zapewnia płynne działanie aplikacji i przeglądanie internetu. Dodatkowo telefon wspierany jest dużą ilością pamięci wewnętrznej – 256 GB oraz do 16 GB pamięci RAM (8 GB + 8 GB).

Premiera TECNO SPARK 20 Pro+

Komfortu użytkowania nadaje też zakrzywiony ekran AMOLED o przekątnej 6,78 cala. Wyświetlacz TECNO SPARK 20 Pro+ odświeża obraz z częstotliwością do 120 Hz i może pochwalić się dużą jasnością. Parametry ekranu oznaczają ostry i szczegółowy obraz oraz płynne jego wyświetlanie.

Przy sprawnej pracy telefonu i wysokiej jakości wyświetlanych obrazów, bateria pozwala na działanie przez wiele godzin. W TECNO SPARK 20 Pro+ zastosowano akumulator o pojemności 5000 mAh z funkcją Super Charge o mocy do 33 W.

SPARK 20 Pro+ oferuje również atrakcyjne zdjęcia. Telefon posiada główny aparat o rozdzielczości 108 MP z 3-krotnym zoom optycznym i 10-krotnym zoomem cyfrowym. Smartfon wyposażono też w przedni aparat o rozdzielczości 32 MP z lampą błyskową, funkcjami AI i szerokokątnym obiektywem.

Teraz premierowy TECNO SPARK 20 Pro+ kupisz w promocyjnej cenie – 999 złotych, a dodatkowo obierzesz słuchawki za złotówkę. 

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
Brak głosów.