Premiera TECNO POVA 5 Pro 5G – kup smartfon, a słuchawki odbierz za złotówkę

POVA 5 Pro 5G to smartfon, który zaskakuje designem i cieszy solidną specyfikacją w przyzwoitej cenie. Kupując teraz premierowy smartfon TECNO POVA 5 Pro 5G, możesz odebrać słuchawki TECNO True 1 o wartości 399 złotych, jedynie za złotówkę i cieszyć się superjakości dźwiękiem i komfortem słuchania. 

Poznaj TECNO POVA 5 Pro 5G

To, co zdecydowanie wyróżnia i przykuwa wzrok to kolorowy panel LED zastosowany na obudowie TECNO POVA 5 Pro 5G. Takie rozwiązanie oznacza, że przychodzącym powiadomieniom, oprócz dźwięku, towarzyszy także oświetlenie. Podobnie w przypadku gier, muzyki, włączania telefonu czy jego ładowania. Każda z tych czynność ma swój unikalny wzór oświetlenia.

Oprócz tego smartfon oferuje naprawdę dobrą specyfikację z dużym ekranem i funkcją szybkiego ładowania na pokładzie.

Wydajna praca przez cały dzień

Pojemna bateria 5000 mAh pozwoli cieszyć się rozrywką albo pracą przez długie godziny. Ponadto funkcja szybkiego ładowania 68W oznacza napełnienie baterii do 50% w zaledwie 15 min, natomiast do 100% – w 45 minut. Możesz zapomnieć o zmartwieniu o rozładowany telefon w pracy czy na wyjeździe.

Premiera Tecno

Telefon pracuje na baterii przez cały dzień, a przy tym cieszy dużą wydajnością. O ten aspekt dba z kolei procesor MediaTek Dimensity 6080 5G. Procesor w parze z dużą ilością pamięci wewnętrznej – 256 GB oraz pamięci RAM – 16 GB (rozszerzenie 8+8GB) zapewnia szybkość i płynność działania gier, aplikacji, a także sprawne ładowanie stron internetowych.

Specyfikację TECNO POVA 5 Pro 5G dopełnia duży ekran, który wyświetli obraz w rozdzielczości Full HD+  (rozdzielczość 1080×2460). Odświeżenie na poziomie 120 Hz dba o ostrość oraz, co bardzo ważne – płynność obrazu. Smartfon dobrze sprawdzi się zatem do multimedialnej rozrywki – oglądania filmów, mobilnych gier czy przeglądania Internetu i zdjęć. O ich doskonałą jakość zadba aparat 50 Mpx, gwarantujący ostre ujęcia z żywymi kolorami i dużą szczegółowością. 

Prezent w ofercie na start

Teraz wybierając TECNO POVA 5 Pro 5G, dodatkowo zyskujesz warte 399 zł słuchawki TECNO True 1 za złotówkę. To model słuchawek bezprzewodowych, które gwarantują nie tylko wysokiej jakości dźwięk, naturalne brzmienie i głębokie basy, ale też inteligentny tryb przezroczystości, dzięki któremu wygodnie utrzymasz kontakt z otoczeniem. TECNO True 1 oznacza również wiele godzin słuchania bez zmartwienia o rozładowanie baterii. Słuchawki gwarantują 45 godzin czasu pracy na baterii (z etui ładującym) oraz do 8 godzin na pojedynczym ładowaniu.


Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
3.4/5 (5 głosów)