Premiera słuchawek Huawei FreeBuds 5 – przenieś się do świata doskonałych dźwięków

FreeBuds 5 to najnowszy model słuchawek od Huawei, które z pewnością przyciągną miłośników dobrych brzmień nie tylko wysoką jakością dźwięku, ale też szeregiem technologii, których zastosowanie podnosi komfort użytkowania i daje jeszcze więcej możliwości.

Internet to kopalnia publikacji, dzięki której każdego dnia możemy słuchać muzyki, ale także audycji czy podcastów z właściwie każdej dziedziny, która nas interesuje. Słuchawki dają nam możliwość swobodnego odsłuchu w komunikacji publicznej, podczas treningu czy w domu, tak by nie przeszkadzać domownikom. 

Poznaj Huawei FreeBuds 5 i ciesz się najwyższej jakości dźwiękiem. 

Słuchaj dłużej w lepszej jakości

Najnowsze bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 5 to nie tylko nieporównywalnie czysty dźwięk i dobry bas. Wyróżniają się szeregiem cech, dla których niewątpliwie warto je mieć. 

Huawei FreeBuds 5 wyposażono m.in. w najnowszy standard redukcji hałasów, dzięki czemu możesz zapomnieć o nieprzyjemnych hałasach z otoczenia, które zakłócają słuchanie. Każda słuchawka posiada aż 3 mikrofony, z których dwa odpowiadają za wykrywanie hałasu z otoczenia, a jeden za dźwięk przedostający się do ucha.

Nowe słuchawki Huawei FreeBuds 5

FreeBuds 5 to także brak ograniczeń. Kompaktowe i stylowe etui to nie tylko ochrona słuchawek, ale też gwarancja dłuższego czasu słuchania. Dzięki ładującemu etui możesz zapewnić sobie nawet do 30 godzin słuchania muzyki. Bateria w słuchawkach pozwala natomiast na ich użytkowanie przez 5 godzin bez ANC lub przez 3,5 godziny przy włączonym ANC.

Z słuchawkami FreeBuds 5 nie ograniczają Cię również warunki pogodowe. Możesz bez obaw używać słuchawek nawet w deszczowe dni lub podczas treningu – posiadają stopień ochrony IPX4 oraz są odporne na pył. 

Ponadto słuchawki można podłączyć do dwóch urządzeń jednocześnie, np. do smartfonu i tabletu, co oznacza dodatkowy komfort. 

HUAWEI FreeBuds 5 dostępne są w trzech kolorach: 

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (2 głosy)