Premiera Samsung Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Z Fold 6 – trwa przedsprzedaż nowy składanych smartfonów

Najnowsze smartfony Samsung to jeszcze więcej funkcji Galaxy AI, wielozadaniowość, unikalny design i ogromna wytrzymałość. Poznaj Samsung Galaxy Z Flip 6 oraz Galaxy Z Fold 6 i kup smartfony w przedsprzedaży, by skorzystać z ofert specjalnych.

Samsung Galaxy Z Flip 6 oraz Galaxy Z Fold 6 to przede wszystkim duża funkcjonalność związana ze składaną konstrukcją. Smartfony oferują kompaktowość i jednocześnie duże pole robocze na ekranie. Ponadto obydwa modele posiadają ulepszone funkcje AI, co podnosi nie tylko produktywność, ale nadaje również nowych, ogromnych możliwości. 

Nieograniczone możliwości telefonu dzięki AI

Pierwszy z modeli – Samsung Galaxy Z Fold 6 wyposażono w zewnętrzny ekran 6,2 cala oraz ekran główny 7,6 cala. Możesz więc wygodnie przechowywać go w kieszeni, a w razie potrzeby, po rozłożeniu smartfonu zyskujesz duży, jakościowy ekran do robienia notatek czy wygodnego wyszukiwania w internecie. Zwłaszcza, że wszystkie te czynności wspierane są przez AI i odbywają się w sposób komfortowy i wydajny. 

Jedną z funkcji zastosowanych w premierowych Galaxy Z Flip 6 oraz Galaxy Z Fold 6  jest skuteczne i szybkie wyszukiwanie na smartfonie poprzez zakreślenie kółka za pomocą palca lub rysika – wystarczy zakreślić interesujący nas tekst lub obiekt, by zyskać wyniki wyszukiwania w Google. Decydując się na  premierowe smartfony Samsung, zyskujesz także Asysenta Notatek, który transkrybuje nagrania i porządkuje je w spójne i przejrzyste notatki.

Premiera Samsung

Tłumacz języków na żywo w Twojej kieszeni

Niezwykle użyteczną funkcją jest także osobisty tłumacz. Oferuje tłumaczenie na żywo – zarówno podczas gdy mówisz, słuchasz, jak i gdy prowadzisz rozmowę telefoniczną. To oznacza koniec jakichkolwiek barier językowych. Możesz czuć się bezpieczniej w każdej podróży i na wyjeździe do obcego kraju. 

Dziś bardzo istotne są także parametry i możliwości aparatów w telefonach. Samsung Galaxy Z Fold 6 i Z Flip 6 to nie tylko doskonała jakość zdjęć, ale też nieograniczone możliwości edytowania. AI pozwala na przesuwanie, usuwanie czy powiększanie obiektów na zdjęciach. Możesz również zabawiać się kreatywnością i z portretów tworzyć dzieła sztuki, a także szkicować, a następnie szkic przekształcić w zdjęcie. 

Samsung Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Z Fold 6 – przedsprzedaż

Kupując premierowe smartfony w przedsprzedaży, czyli do 23 lipca 2024 roku, skorzystasz z dodatkowych bonusów:

  • Od 600 zł do 3000 zł gwarantowanego zwrotu za Twój obecny smartfon
  • Etui S Pen do Galaxy Z Fold6 lub Etui do Galaxy Z Flip6

Pierwsza z ofert to możliwość wymiany swojego starego urządzenia w ramach programu Odkup. Wycenimy Twój dotychczasowy sprzęt, a Ty zyskasz od 600 zł do 3000 zł gwaranto­wanego zwrotu. Wystarczy, że po zakupie smartfonu z serii Galaxy Z Fold6 lub Z Flip6 (do 23 lipca 2024 r.):

  • Aktywujesz swój nowy smartfon w Polsce do dnia 11 sierpnia 2024 r. 
  • Zalogujesz się do aplikacji Samsung Members (aplikacja preinstalowana na smartfonach Galaxy) i klikniesz w baner, by wypełnić formularz promocyjny (do 18 sierpnia 2024 r.) w celu otrzymania kodu promocyjnego
  • Do 15 września 2024 r. wypełnisz formularz Odkup, podając otrzymany kod promocyjny

W terminie 21 dni kalendarzowych od zakończenia procesu wyceny sprzedawanego urządzenia, organizator Programu Odkup – Foxway OU wypłaci łączną kwotę odkupu.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)