Kup tablet Samsung z serii Galaxy Tab S9 FE i odbierz etui oraz słuchawki Galaxy Buds 2

Galaxy Tab S9 FE to nowa seria tabletów Samsung – funkcjonalnych i wszechstronnych urządzeń, które sprawdzą się do użytku prywatnego, a także zawodowego. Kupując teraz premierowe modele, dodatkowo zyskujesz etui Smart Book Cover lub słuchawki Galaxy Buds 2 za złotówkę.

Premierowa seria tabletów Samsunga to dwa modele – Samsung Galaxy Tab S9 FE oraz Galaxy Tab S9 FE+. Obydwa urządzenia oferują spore możliwości zarówno odnośnie rozrywki multimedialnej i przeglądania treści, jak i w przypadku pracy. Tablety z tej serii są kompatybilne z dołączonym rysikiem S-Pen, dzięki czemu sprawdzą się do sporządzania notatek, wykresów czy tworzenia grafik.

Funkcjonalne tablety do pracy i rozrywki

Na pokładzie obydwu tabletów znajdziemy dobrej jakości wyświetlacze IPS o rozdzielczości FHD+ i z odświeżaniem na poziomie 90 Hz. Parametry ekranu gwarantują płynne wyświetlanie obrazów, dzięki czemu przeglądanie internetu, oglądanie filmów i seriali czy granie w mobilne tytuły jest komfortowe i jakościowe. Zwolennicy dużych ekranów mogą zdecydować się na model Galaxy Tab S9 FE+, którego przekątna ekranu wynosi 12,4 cala. Dla osób ceniących sobie kompaktową budowę dostępna jest natomiast wersja z mniejszym ekranem – Galaxy Tab S9 FE o przekątnej 10,9 cala.

Premiera tabletów Samsung Galaxy Tab S9 Fe

W zależności od wybranego modelu, tablety dysponują pamięcią RAM na poziomie 6 GB lub 12 GB oraz pamięcią wewnętrzną 128 GB lub 256 GB. Elementem stałym Samsung Galaxy Tab S9 FE oraz Galaxy Tab S9 FE+ jest natomiast zastosowany w obydwu modelach procesor Samsung Exynos 1380, który odpowiada za wydajność urządzeń i ich sprawne działanie w aplikacjach.

Również obydwa modele są wodoodporne i odporne na pyły, dzięki czemu ich użytkowanie jest mniej ograniczone i bezpieczniejsze. Samsung Galaxy Tab S9 FE oraz Galaxy Tab S9 FE+ wyposażono także w pojemnie baterie 8000 mAh oraz funkcję szybkiego ładowania. Tablety sprawdzą się więc dobrze w podróży czy na wielogodzinnych wykładach na uczelni.

Słuchawki w prezencie – jak odebrać?

Promocja trwa do 29 października 2023 roku. Kupując w tym czasie premierowy tablet, słuchawki Galaxy Buds 2 otrzymasz w prezencie.

  • Kup najnowszy tablet z serii Galaxy Tab S9 FE w terminie do 29 października 2023 roku
  • Aktywuj swoje urządzenie do 5 listopada 2023 roku, a następnie zaloguj się do aplikacji Samsung Members i kliknij w banner promocyjny
  • Wypełnij poprawnie formularz zgłoszeniowy do 12 listopada 2023 roku i załącz dowód zakupu

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, w ciągu 21 dni roboczych wyślemy do Ciebie prezent: słuchawki Galaxy Buds 2 w kolorze czarnym. Kupując tablet z serii Galaxy Tab S9 FE do 29 października 2023 roku, możesz odebrać również etui Galaxy Smart Book Cover w kolorze czarnym za złotówkę.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)