Premiera Samsung Galaxy A55 i Galaxy A35 – kup telefon i dobierz smartwatch w prezencie

Zegarek Samsung Galaxy Watch Fit3 odbierzesz w prezencie, kupując teraz premierowy model telefonu Samsung Galaxy A55 lub Samsung Galaxy A35. To smartfony z przystępnej półki cenowej z dobrym stosunkiem do jakości.

Samsung Galaxy A55 i Samsung Galaxy A35 to modele dla tych, którym nie zależy na flagowych i najdroższych smartfonach, ale którzy cenią płynną i jakościową pracę. Obydwa z premierowych modeli mogą pochwalić się bardzo dobrą specyfikacją, odpowiadającą za ich funkcjonalność, szybkie działanie i jakość użytkowania. 

Premierowy Samsunga Galaxy A55 5G

Samsunga Galaxy A55 5G działa na ośmiordzeniowym procesorze, co pozwala na komfortową obsługę aplikacji oraz gier mobilnych. Dodatkowej mocy nadaje pamięć wewnętrzna 128 GB lub 256 GB oraz obsługa łączności 5G. Czytelny i wyrazisty obraz wyświetlany jest na 6,6-calowym ekranie FHD+ Super AMOLED. Wysoka częstotliwość odświeżania oraz duża jasność ekranu również przyczyniają się do bardzo dobrych wrażeń wizualnych. Mimo dużej mocy smartfonu, jego bateria wystarczy na długie godziny pracy. W Samsung Galaxy A55 zastosowano akumulator o pojemności 5000 mAh oraz funkcję szybkiego ładowania. 

Premiera Samsung Galaxy A55 i Galaxy A35

Na uwagę zasługuje tutaj również potrójny aparat z tyłu:

  • Obiektyw główny o rozdzielczości 50 Mpix 
  • Obiektyw ultraszerokokątny 12 Mpix 
  • Obiektyw makro 5 Mpix

Aparat selfie to z kolei 32 Mpix.

Premierowy Samsunga Galaxy A35 5G

Samsung Galaxy A35 5G także wyposażony jest w ekran Super AMOLED o przekątnej 6,6 cala w rozdzielczości Full HD+, z odświeżaniem 120 Hz. Wybierając ten model będziesz więc również cieszyć się bardzo dobrą jakością obrazu nawet w pełnym nasłonecznieniu. Pamięć wewnętrzna tego modelu wynosi 128 GB lub 256 GB i również wspiera pracę ośmiordzeniowego procesora. Oznacza to sporą wielozadaniowość i płynną pracę w aplikacjach. To co wyróżnia Samsung Galaxy A35 5G od Galaxy A55 5G to nieco słabsze parametry aparatu. Zestaw tworzą trzy tylne obiektywy oraz aparat selfie:

  • Obiektyw główny 50 Mpix 
  • Obiektyw szerokokątny 8 Mpix 
  • Obiektyw makro 5 Mpix 
  • Aparat przedni 13 Mpix

Kupując premierowe smartfony teraz, możesz odebrać zegarek Samsung Galaxy Watch Fit3 w prezencie. Wystarczy, że zarejestrujesz swój zakup. 

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)