Premiera realme C67 – tylko przez kilka dni smartfon kupisz taniej

realme C67 to smartfon do codziennych działań, który z podstawowymi zadaniami radzi sobie doskonale. To premierowy model, który tylko przez najbliższe dni kupisz z rabatem 100 złotych. Sprawdź możliwości realme C67 i skorzystaj z promocji do 18 lutego 2024 roku.

realme znany jest z wydajnych, funkcjonalnych i wytrzymałych smartfonów. Model C67 dedykowany jest użytkownikom, którzy od telefonu wymagają płynnego działania w codziennym zastosowaniu. Premierowy realme jest tego gwarancją. To smartfon z dobrej jakości ekranem 6,72 cala o rozdzielczości FHD+ i dużą częstotliwością odświeżania. Oprócz wysokiej jakości obrazu i płynności przewijania, zapewnia satysfakcjonującą wydajność oraz bardzo dobry aparat.

Premiera realme C67

Płynna praca przez cały dzień

Najważniejszą z cech realme C67 jest jego wydajność. Zastosowanie procesora Snapdragon 685 jest gwarancją szybkiej pracy i płynnego działania aplikacji. Wsparcia dodatkowo nadaje pamięć RAM (8 GB + 8 GB). Z kolei obszerna pamięć wewnętrzna  256 GB zapewnia pojemny magazyn na zdjęcia, filmy i inne pliki oraz dokumenty. 

Komfortem dla użytkownika realme C67 jest również solidna bateria. Smartfon wyposażono w akumulator o pojemności 5000 mAh oraz technologię szybkiego ładowania SUPERVOOC 33W. Nie dość, że telefon jest w stanie pracować przez wiele godzin na jednym ładowaniu, to pozwala na napełnienie baterii od 0% do 50% zaledwie w 26 minut. 

realme C67 – wysoka jakość zdjęć

Ważnym elementem nowoczesnych smartfonów jest także aparat. Na pokładzie realme C67 znajduje się aparat o rozdzielczości 108 MP z 3-krotnym zoomem. Możesz być pewien, że Twoje ujęcia będą jakościowe, wyraziste i szczegółowe. Dodatkową tego gwarancją jest zastosowanie nowoczesnej technologii przetwarzania pikseli, dzięki której Twoje zdjęcia będą wyraźne w każdym ujęciu.

realme C67 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i zielonej. Telefon ma smukłą i lekką konstrukcję, dzięki czemu zyskuje na mobilności.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)