Premiera realme 11 Pro+ . Wejdź na nowy wyższy poziom fotografii mobilnej

Doskonały smartfon realme 11 Pro+ zadebiutował, a do 2 lipca trwa promocja – wybierając ten model telefonu z zakrzywionym ekranem AMOLED i aparatem 200 MP dostaniesz gratis ubezpieczenie na wypadek rozbicia ekranu.

Kup realme 11 Pro+

realme 11 Pro plus – wyższy poziom bezstratnego zoomu w aparacie

Główny aparat w realme 11 Pro+ ma aż 200 megapikseli i optyczną stabilizację obrazu. Kamera z OIS jest gwarancją, że zrobisz nieporuszone zdjęcia i wysokiej jakości filmy 4k. Możliwość dostrzeżenia i zarejestrowania oddalonych szczegółów daje ultranowoczesna matryca Samsung ISOCELL HP3. Dzięki niej możemy skorzystać z bezstratnego zbliżenia. Jasny obiektyw f/1.69 sprawdzi się natomiast nawet w złych warunkach oświetleniowych.

Miłośnicy fotografii z pewnością docenią też dopracowane oprogramowanie. Tryb Fotografii Ulicznej 4.0 i funkcja Portret Grupowy pozwolą na uchwycenie każdej chwili. Nad optymalnym dopasowaniem parametrów aparatu do scenerii czuwa sztuczna inteligencja. Połączenie zaawansowanej matrycy i wydajności na najwyższym poziomie daje imponujące rezultaty!

realme 11 Pro + – topowe komponenty, świetna wydajność

Znakomity aparat realme 11 Pro+ 5G to nie jedyna zaleta smartfona. Obsługa urządzenia odbywa się przy pomocy dużego ekranu AMOLED 120 Hz z zakrzywionymi krawędziami. Wyświetlacz zapewnia wysoką jasność, co poprawia czytelność w słoneczny dzień. Wydajność realme 11Pro plus zapewnia najnowszy procesor MediaTek Dimensity i aż 12 GB RAM. W razie potrzeby pojemność pamięci operacyjnej może dynamicznie wzrastać do 24 GB. Decydując się na zakup nowego fotosmartfona realme dostajesz też aż 512 GB na dane. Pojemny dysk pomieści wszystkie Twoje zdjęcia i filmy nagrane nowym telefonem!

Wydajne podzespoły wymagają zastosowania mocnej baterii. Akumulator ma tu pojemność aż 5000 mAh. Naładujemy go bardzo szybko dzięki technologii ładowania SUPERVOOC 100W. Napełnienie baterii do 100% zajmuje mniej, niż pół godziny (26 minut)! Wystarczy więc na chwilę podłączyć telefon do prądu, aby zapewnić sobie zapas mocy na wiele godzin. realme 11 Pro+ 5G pracuje pod kontrolą najnowszego systemu Android 13.

Premiera realme 11 Pro+

Zastanawiasz się, dlaczego realme 11 Pro+ wygląda tak dobrze? Jednym z projektantów wyglądu smartfona był Matteo Menotti, wcześniej związany z marką GUCCI. Nic dziwnego, że wspólnie z realme stworzył małe dzieło sztuki.

Kup smartfon do 2 lipca 2023 roku, a otrzymasz cenny gratis – możliwość darmowej wymiany wyświetlacza, w razie jego uszkodzenia. realme 11 Pro+ 5G w wersji 12 GB RAM + dysk 512 GB ma dziś obniżoną o 200 złotych cenę. Nie czekaj – już dziś możesz mieć jeden z najlepszych telefonów do zdjęć w swojej klasie!

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)