Premiera realme 11 5G z promocją na start – kup smartfon w obniżonej cenie

Promocja potrwa tylko do 15 października. Do tego czasu premierowy realme 11 5G kupisz za 1299 złotych. Sprawdź, dlaczego warto i skorzystaj z rabatu.

realme 11 5G to smartfon ze średniej półki cenowej, ale charakteryzujący się bardzo dobrymi parametrami. Spełni oczekiwania zarówno tych, którym zależy na wydajności np. w grach i aplikacjach, jak i fanów multimedialnej rozrywki, a także użytkowników, którzy stawiają na jakościowe zdjęcia.

Premiera realme 11 5G – płynna i szybka praca

Każdemu z nas, w przypadku wyboru telefonu, zależy zwłaszcza na sprawnym i płynnym jego działaniu. W realme 11 5G o pracę bez zmartwień o zacinanie dba procesor MediaTek Dimensity 6100+ 5G. Dodatkowo smartfon wyposażono w 8 GB pamięci RAM, którą można rozszerzyć o kolejne 8 GB. Taki układ wraz z pamięcią wewnętrzną na poziomie 256 GB, gwarantuje solidną ilość miejsca na zdjęcia, wideo i inne pliki.

Premiera realme 11 5G

Jakościowe zdjęcia i rozrywka multimedialna

Nie zawiodą się również amatorzy mobilnej fotografii. Wybierając, realme 11 5G, zyskujesz aparat o rozdzielczości 108 MP z matrycą Samsung ISOCELL HM6. Zapewnia ona trzykrotny zoom, a tym samym możliwość uchwycenia wszystkich detali. Przedni obiektyw to natomiast 16 MP, co oznacza również ostre i szczegółowe selfie. Dodatkowo telefon dysponuje efektami i filtrami, które pozwalają tworzyć jeszcze ciekawsze ujęcia. 

Za komfort podczas oglądania filmów, przeglądania zdjęć czy internetu odpowiada z kolei 6,72-calowy wyświetlacz o rozdzielczości FHD+ (2400 × 1080) z częstotliwością odświeżania do 120 Hz. Parametry ekranu gwarantują płynny i szczegółowy obraz.

Funkcjonalny smartfon

Premierowy realme 11 5G jest ponadto wyposażony w moduł NFC, obsługuje technologię Bluetooth 5.2 i posiada złącze audio jack 3,5 mm oraz USB typu C. Nie pominięto także funkcji szybkiego ładowania, która pozwala na naładowanie baterii od 0 do 50% w zaledwie 17 minut.

Smartfon dostępny jest w dwóch kolorach – złotym oraz czarnym, a jego design stylizowany jest na wzornictwie luksusowych zegarków, co widać szczególnie w rejonie wokół aparatu.

Do 15 października 2023 roku realme 11 5G kupisz w obniżonej cenie – 1299 złotych.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (2 głosy)