Premiera procesorów Intel Core 14. generacji – niezawodność w grach i pracy

Najnowsze procesory Intel Core 14. generacji są już dostępne i zapewniają niepowtarzalną wydajność i wielozadaniowość zarówno w grach, jak i w pracy.  To kilka nowych modeli, które sprawdzą się dla najbardziej wymagających użytkowników.

W skład serii procesorów Intel Core 14. generacji wchodzą modele:

Niepowtarzalna wydajność w grach

Najnowsza generacja procesorów Intel oznacza zwiększoną liczbę rdzeni oraz wątków, a także więcej pamięci podręcznej. To wszystko przekłada się na znacznie lepsze osiągi w wymagających działaniach. Dzięki 24 rdzeniom i 32 wątkom oraz  częstotliwości taktowania do 6 GHz, procesory są w stanie sprostać większej liczbie zadań. Komputer wyposażony w procesor Intel 14. generacji  zagwarantuje niezwykle płynną grę, nagrywanie i strumieniowanie przy pracy wielu aplikacji jednocześnie.

Premiera procesorów Intel Core 14. generacji

Hybrydowa architektura procesorów Intel Core 14. generacji wykorzystuje jednocześnie dwa typy rdzeni, co jeszcze dodatkowo zwiększa wydajność.

Jedne z nich są zoptymalizowane pod kątem wydajności wielordzeniowej, drugie dla wydajności jednowątkowej i radzące sobie z najtrudniejszymi zadaniami – grami czy edycją grafik.

Niezawodna łączność i duża elastyczność

Na jeszcze większy komfort i swobodę gry wpływa również wsparcie najnowszych i błyskawicznych standardów łączności, jaką zapewniają procesory Intel 14. generacji. Oferują one obsługę Wi-Fi 7 i Bluetooth 5.4, a także Intel Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.3, co oznacza przesyłanie strumieniowanie w jak najwyższej jakości oraz niskie opóźnienia. 

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)