Premiera najwydajniejszych komputerów Komputronik Ultimate – zyskaj monitor gamingowy 70% taniej

Komputronik Ultimate R770 [J14] to kolejny w serii komputer gamingowy dla najbardziej wymagających graczy. Model wyróżnia się nie tylko doskonałymi parametrami i dużymi możliwościami, ale też stylowym designem. Teraz Komputronik Ultimate R770 [J14] kupisz w parze z 32-calowym monitorem Iiyama G-Master tańszym o 70%.

Mocny i designerski komputer do gier

Do budowy Komputronik Ultimate R770 [J14] wykorzystano najmocniejsze podzespoły, które wpływają na bardzo wysoką wydajność komputera. Komponenty zastosowane w Komputronik Ultimate R770 [J14] sprostają nie tylko gamingowi, ale także innym wymagającym zadaniom, jak zaawansowane techniki renderowania obrazu czy pracy z grafiką albo wideo. Za jakościową, płynną i szybką pracę sprzętu odpowiadają między innymi:

  • Potężny 8-rdzeniowy procesor AMD Ryzen 7 7800X3D
  • Wydajna karta graficzna ASUS GEFORCE RTX 4070 SUPER ROG STRIX OC 12 GB z obsługą DLSS 3
  • Szybki dysk SSD M.2 
  • Duże ilości pamięci – najmocniejszy komputer serii Komputronik Ultimate ma do dyspozycji aż 64 GB pamięci RAM
Premiera Komputronik Ultimate

Komputronik Ultimate R770 [J14] posiada ponadto wyjątkową, designerską obudowę. Wszystkie podzespoły zamknięto w stylowej konstrukcji łączącej panel z przyciemnianego szkła hartowanego oraz metalową podstawę. Szklana ściana znajduje się nie tylko z boku, ale również od frontu, co pozwala jeszcze lepiej eksponować wszystkie podzespoły rozświetlone przez wszechobecne wentylatory RGB. Co najważniejsze, w komputerze zastosowano również solidny i wydajny system chłodzenia, co ma szczególne znaczenie przy długotrwałych, wymagających sesjach gamingowych.

Z komputerem monitor taniej o 70 %

Promocja trwa do końca maja 2024 roku i obowiązuje na komputer Komputronik Ultimate R770 [J14] oraz 32-calowy monitor Iiyama G-Master. Decydując się na zakup tego modelu komputera, monitor dokupić możesz z rabatem aż 70%.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)