Premiera karty graficznej GeForce RTX 4070 – kup PC z nową kartą już teraz

Długo wyczekiwana karta graficzna GeForce RTX 4070 zadebiutowała. U nas już teraz możesz kupić komputer z najnowszą kartą od NVIDIA. To sprzęty o potężnych możliwościach z technologiami i rozwiązaniami dla profesjonalistów. 

Zobacz komputery z RTX 4070 w naszym sklepie

GeForce RTX 4070 jest następczynią RTX 3070 i to co jest pewne – gwarantuje doskonały poziom gamingu i tworzenia. NVIDIA opiera nowe karty o architekturę Ada Lovelace oraz wykorzystuje nowej RT (trzeciej) i Tensor (czwartej)  generacji rdzenie zapewniając:

  • Nawet dwukrotnie wyższą wydajność i energooszczędność
  • Nawet czterokrotnie wyższą wydajność dzięki DLSS 3 zastosowaniu rdzeni Tensor czwartej generacji
  • Nawet dwukrotnie wyższą wydajność ray tracingu dzięki rdzeniom RT trzeciej generacji 
Geforce RTX 4070

GeForce RTX to karty popularne zwłaszcza w świecie gamingu oraz branży kreatywnej. Te obszary wymagają szczególnych możliwości, a to właśnie gwarantuje NVIDIA. GeForce RTX 4070 to kolejne karty stworzone, by sprostać najbardziej wymagającym grom, programom i aplikacjom. 

Kup komputer z RTX 4070 już teraz

Jako jedni z pierwszych mamy w swojej ofercie komputery z kartami RTX 4070, które są wyborem dla profesjonalistów i najbardziej wymagających graczy. Poznaj nasze modele:

Komputery wyposażono w duże ilości pamięci RAM dla lepszej wydajności, mocne procesory do wymagających zadań i pojemne dyski SSD dla jeszcze szybszej pracy.

Poznaj wszystkie komputery z RTX 4070 i kup już dziś

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4/5 (1 głos)