Premiera Huawei Mate X3 – odbierz smartwatch za złotówkę

Powrót do ery składanych telefonów? Można tak powiedzieć, choć w nieporównywalnej jakości i z ogromnymi możliwościami. HUAWEI Mate X3 to nie tylko dwa wyświetlacze zamknięte w kompaktowej obudowie, ale też topowy aparat, duża wytrzymałość, solidna bateria i wiele więcej wysokiej jakości parametrów. Poznaj premierowy Huawei Mate X3 i kup smartfon, zyskując przy tym zegarek GT3 Jupiter S za złotówkę.

Premierowy HUAWEI Mate X3 – nowa jakość składanych smartfonów

Dwa wyświetlacze to zdecydowanie więcej możliwości, ale też duża wygoda zarówno podczas rozrywki, jak i pracy. HUAWEI Mate X3 posiada układ dwuekranowy i inteligentne multi-okno, które obsługuje zarówno wertykalny, jak i horyzontalny podział ekranu. 

  • Pierwszy z ekranów to zewnętrzny OLED o przekątnej 6,4 cala (2504 x 1080 pikseli) o częstotliwości odświeżania do 120 Hz
  • Drugi – wewnętrzny – to natomiast ekran OLED o przekątnej 7,85-cala (2496 x 2224 pikseli) i częstotliwości odświeżania do 120 Hz

Takie rozwiązanie to nieporównywalny wśród smartfonów komfort korzystania z aplikacji, edytowania zdjęć, grania, a nawet tworzenia zestawień i notatek służbowych. 

W  żadnej z tej czynności nie ogranicza Cię żywotność baterii. Telefon wyposażono  w pojemny akumulator 4800 mAh. Dodatkowo do wyboru masz ładowanie przewodowe HUAWEI SuperCharge o mocy 66 W, bezprzewodowe 50 W oraz bezprzewodowe ładowanie zwrotne o mocy 7,5 W.

Premiera Huawei Mate X3

Na pokładzie nowego Huawei Mate X3 nie zabrakło również doskonałego aparatu, który zapewnia profesjonalne ujęcia:  

  • Obiektyw główny Ultra Vision 50 MP
  • Teleobiektyw 12 MP, obsługujący 5-krotny zoom optyczny i 50-krotny zoom cyfrowy 
  • Obiektyw ultraszerokokątny 13 MP

Najsmuklejszy wśród składanych smartfonów

Warta uwagi jest również konstrukcja smartfonu – HUAWEI Mate X3 jest najsmuklejszym i najlżejszym na świecie składanym smartfonem. Pomimo dwóch dużych ekranów waży zaledwie ok. 240 g, a jego grubość wynosi 5,3 mm po rozłożeniu i 11,08 mm po złożeniu. Przy tym smartfon wykazuje się dużą wytrzymałością. 

Kupując premierowy Huawei Mate X3 w przedsprzedaży (do 4 czerwca 2023 roku), możesz dobrać smartwatch GT3 Jupiter S za złotówkę.

Zobacz Huawei Mate X3

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)