Premiera drona DJI Mini 4 Pro – postaw na najlepszego kompana podróży

Dron jest prawdziwą gratką dla miłośników fotografowania, filmowania i tworzenia materiałów z nieoczywistej perspektywy. Jeśli należysz do tego grona, poznaj premierowy model DJI Mini 4 Pro, za którego pośrednictwem możesz nie tylko oglądać świat z lotu ptaka, ale robić to w najlepszej jakości. Dzięki szeregu nowoczesnych funkcji zrealizujesz profesjonalne nagrania, których tworzenie będzie czystą przyjemnością.

DJI Mini 4 Pro to rewelacyjna jakość filmów, ale też duża uniwersalność, komfort i bezpieczny, pełny kontroli lot. Za jakościowe ujęcia, pełne szczegółów i nieograniczone trudnymi warunkami odpowiada kamera z 1/1,3-calową matrycą CMOS. Obiektyw obsługuje też Dual Native ISO Fusion, dzięki czemu nagrania są wyraziste nawet w słabym oświetleniu.

Dron pozwala też na tworzenie filmów w rozdzielczości 4K/60FPS HDR oraz zapewnia efekt slow motion w 4K/100FPS. Tryb Night Shots zastosowany w DJI Mini 4 Pro doskonale radzi sobie natomiast podczas nagrywania w nocy.

DJI Mini 4 Pro gwarantuje, że wspomnienia z każdej wymarzonej podróży utrwalisz w doskonałej jakości, a dodatkowo możesz nadać im nowego charakteru, dzięki różnym trybom nagrywania, jakie udostępnia dron.

Premiera DJI Mini 4 Pro

Lataj dłużej, bezpieczniej i ciesz się jakością

Komfort obsługi oraz duże możliwości związane z tworzeniem oryginalnych materiałów zapewniają nowoczesne funkcje, w jakie wyposażono DJI Mini  4Pro. Model, dzięki długiej pracy na baterii i  lekkiej konstrukcji doskonale sprawdzi się w każdej podróży. Funkcje w nim zastosowane pozwolą odkrywać nowe obszary z ciekawej perspektywy, ale też obserwować obiekty i naturę niedostrzegalne gołym okiem lub oglądać je z innego punktu widzenia.

  • Wytrzymały akumulator – bateria zastosowana w dronie pozwala na lot do aż 34 minut lotu. Ponadto DJI Mini 4 Pro zapewnia transmisję obrazu w rozdzielczości 1080p/60FPS FHD o zasięgu nawet 10 km.
  • Kontrola lotu- funkcja Waypoint Flight gwarantuje precyzyjnie planowanie ścieżki lotu oraz jest w stanie wyznaczać bezpieczną trasę powrotu, jednocześnie omijając napotkane przeszkody.  DJI Mini 4 Pro dysponuje również tempomatem, który minimalizuje drgania kamery, zapewniając płynne i stabilne nagrania.
  • Uniwersalne nagrania – DJI Mini 4 Pro udostępnia także możliwość nagrywania w pionie, co oznacza, że z łatwością przygotujesz materiały na swoje social media. Oprócz tego dron wyposażony jest w 2-krotny zoom cyfrowy do zdjęć oraz 4-krotny zoom cyfrowy do filmów, co poszerza Twoje możliwości obserwowania i nagrywania np. dzikiej zwierzyny.
  • Bezpieczeństwo – o bezpieczny lot dba wielokierunkowy system wykrywania przeszkód, który nie tylko automatycznie rozpoznaje i omija przeszkody, ale pozwala też na hamowanie w czasie lotu. Dzięki temu spokojnie możesz odkrywać nieznane Ci do tej pory tereny.
  • Kompaktowa konstrukcja – DJI Mini 4 Pro to lekki i poręczny model, dzięki czemu możesz zabrać go ze sobą wszędzie. Składana konstrukcja pozwala spakować go do niewielkiego plecaka, a niska waga nieprzekraczająca 249 g na pewno nie obciąży Twojego bagażu. To model doskonały zarówno na piesze wycieczki za miasto, jak i na długie wakacyjne wyjazdy.

DJI Mini 4 Pro to również wiele inteligentnych funkcji do samego nagrywania filmów, ale też do ich edycji. Dron udostępnia tryb  Panorama, dzięki czemu uchwycisz cały krajobraz w jednym kadrze. Do dynamicznych ujęć najlepiej sprawdzi się  MasterShots, a możliwościami śledzenia obiektów zajmie się tryb Spotlight. Wszystko to pozwoli Ci przywieźć z wakacji niepowtarzalne kadry, których nie uchwycisz aparatem. 

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4.8/5 (6 głosów)