Premiera drona DJI Avata 2 – lataj bezpieczniej, nagrywaj jeszcze lepiej

Premierowy dron DJI Avata 2 to nowe i jeszcze lepsze doświadczenia. To nie tylko najwyższa jakość, wysoki poziom bezpieczeństwa, wydajności i stabilności, ale także dodatkowe możliwości dzięki goglom DJI Goggles 3 oraz kontrolerowi DJI RC Motion, które znajdziesz w zestawie.

DJI Avata 2 – lata bezpiecznie, nagrywa spektakularnie

Do najmocniejszych stron DJI Avata 2 niewątpliwie należy:

  • Fenomenalna jakość nagrań, a przy tym możliwość tworzenia spektakularnych kadrów 
  • Bardzo dobra stabilizacja 
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa

Dron wykorzystuje ulepszoną matrycę 1/1,3″, co gwarantuje wysokiej klasy nagrania w rozdzielczości 4K/60FPS HDR. Ponadto DJI Avata 2 zapewnia superszeroki kąt, wynoszący aż 155 stopni – to zdecydowanie poszerza możliwości realizowania oryginalnych ujęć. Jednocześnie doskonałe filmy możesz tworzyć nawet przy bardzo dynamicznym locie i w trudnych warunkach. Dron niezawodnie stabilizuje obraz podczas intensywnych manewrów, kołysania i obrotów o 360 stopni. To wszystko powoduje, że jesteś w stanie tworzyć najbardziej kreatywne materiały bez obaw o ich jakość. 

Premiera drona DJI Avata 2

Lekka i kompaktowa obudowa DJI Avata 2  wyposażona jest w zintegrowaną osłonę śmigieł, co nadaje większego bezpieczeństw. W tej kwestii wykazuje się również kontroler DJI RC Motion 3, który zapewnia dodatkowe zabezpieczenie w awaryjnych sytuacjach, umożliwiając natychmiastowe zatrzymanie urządzenia przy użyciu przycisku blokady. 

Na jeszcze wyższą funkcjonalność premierowego DJI Avata 2  wpływa jego wydajny akumulator, który zapewnia czas lotu trwający do 23 minut. Dodatkowo dron posiada funkcję szybkiego ładowania, dzięki czemu nigdy nie musisz rezygnować ze swoich planów zwiedzania okolicy z lotu ptaka. Z tym modelem wrażenia będą jeszcze bardziej spektakularne, dzięki wykorzystaniu gogli, które zapewniają niepowtarzalną perspektywę obserwacji świata z wysokości.

DJI Avata 2 w zestawie

Dron DJI Avata 2 kupisz w zestawie z goglami DJI Goggles 3 oraz kontrolerem DJI RC Motion. Fly More Combo zawiera również 3 akumulatory, praktyczną torbę na ramię i niezbędne akcesoria. Zyskujesz więc pełne wyposażenie do zwiedzania świata z lotu.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
Brak głosów.