Premiera Apple Watch – wyjątkowa innowacja i funkcjonalność

Na konferencji Apple z 12 września, oprócz tego, że odbyła się premiera iPhone 15, zaprezentowano również trzy nowe modele Apple Watch. To zegarki o rewelacyjnych parametrach, z wytrzymałą konstrukcją, szeregiem nowoczesnych rozwiązań i stylowym designem.

Poznaj najnowsze modele Apple Watch:

Premiera Apple Watch 2 Ultra – obsługuj bezdotykowo 

Model stworzony dla wymagających szczególnej wytrzymałości. Koperta Apple Watch 2 Ultra wykonana jest z tytanu, co gwarantuje niepowtarzalną trwałość oraz  odporność na korozję. W zegarku zastosowano również najjaśniejszy w historii Apple wyświetlacz,  który zapewnia idealną widoczność nawet w ostrym słońcu. Smartwatch automatycznie uruchomi również  tryb nocny.

Premiera Apple Watch

Imponująca jest także funkcja bezdotykowej obsługi zegarka. Apple Watch Ultra 2 pozwala na szybkie i łatwe sterowanie wieloma opcjami bez kontaktu z wyświetlaczem. Dwukrotne stukając palcem wskazującym i kciukiem możesz m.in. odbierać połączenia czy zatrzymać oraz uruchomić minutniki.

Ten model będzie też doskonałym partnerem treningowym. Szereg sportowych opcji powoli budować plany i osiągać kolejne cele.

Premiera Apple Watch 9 – wyjątkowo szybki i wydajny

Apple Watch 9 także pozwala na łatwą i intuicyjną obsługę bezdotykową. Dwukrotne stuknięcie o siebie kciukiem i palcem wskazującym, umożliwi odebranie połączenia, wyświetlenie powiadomienia czy wstrzymanie muzyki.

Ponadto ten zegarek wyróżnia się wyjątkową wydajnością, wszechstronnością i szybkością działania, dzięki zastosowaniu w nim nowego dwurdzeniowego procesora. Również pod względem jakości wyświetlania,  Apple Watch 9 ulepszono w porównaniu z poprzednim modelem. Najnowsza wersja zegarka gwarantuje idealny obraz w pełnym nasłonecznieniu.

Premiera Apple Watch

Funkcja „Znajdowanie dokładne” odpowiada natomiast za bezpieczeństwo Twojego iPhone’a. W przypadku jego zgubienia, zegarek poprowadzi Cię do niego, pokazując kierunek i szacowaną odległość. W zlokalizowaniu telefonu dodatkowo pomogą odgłos świergotu i wskaźnik graficzny, które pojawią się, gdy zbliżysz się do telefonu.

Premiera Apple Watch SE – zdrowie i bezpieczeństwo

Apple Watch SE to ogromna funkcjonalność, związana z szeregiem funkcji odpowiadających nie tylko za zdrowy i aktywny styl życia, ale też za bezpieczeństwo i komfort. Zegarek pozwala na wykonywanie połączeń i wysyłanie wiadomości, nawet jeśli nie masz przy sobie iPhone’a – wystarczy dodać plan taryfowy.  Ponadto teraz, nawet jeśli Twoje dziecko nie posiada jeszcze iPhone’a, może mieć Apple Watcha. Za pomocą Konfiguracji rodzinnej możesz sparować zegarki wszystkich swoich bliskich, którzy nie są użytkownikami iPhone.

Apple Watch SE potrafi również automatycznie powiadomić służby ratunkowe oraz kontakty alarmowe w razie potrzeby. Zegarek rozpoznaje poważne zdarzenia samochodowe, w których bierzesz udział i jest w stanie przekazać dyspozytorom Twoje położenie.

Ten zegarek to również szereg udogodnień i unowocześnień związanych z opcjami treningowymi i sportowymi trybami oraz funkcjami odpowiadającymi za monitoring Twojego nastroju czy jakości snu.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (4 głosy)