Premiera Apple iMac i Apple MacBook Pro, czyli komputerów, które miażdżą mocą

Zadebiutowały najnowsze komputery od Apple. Podczas premiery producent pokazał dwa modele MacBook Pro – 14-calowy i 16-calowy oraz nowy iMac. Wszystkie trzy urządzenia to potężne maszyny biznesowe o niezrównanych możliwościach.

iMac – komputer all-in-one dla wymagających

Najnowszy Apple iMac to komputer all-in-one z potężnym czipem M3, doskonałym wyświetlaczem  oraz nowoczesnym designem. Jest idealnym rozwiązaniem dla specjalistów ceniących sobie nowoczesne rozwiązania. Na dużym ekranie Apple iMac masz miejsce do wielozadaniowej pracy, ale też jakościowej rozrywki – gier, filmów. Wszystkie treści wyświetlane są w rozdzielczości 4,5K, co gwarantuje Ci niezwykłą szczegółowość. Oprócz ogromnej wydajności, jaką oferuje komputer, otrzymujesz także wiele rozwiązań, które usprawnią Twoją pracę. To m.in. kamera FaceTime HD 1080p, która dba o jakościowe połączenia wideo. Gwarantuje doskonałą redukcję szumów, obraz pełen detali i wyraziste kolory. Również wysokiej klasy mikrofony nadają nowej jakości Twoim rozmowom wideo, nagraniom czy transmisjom na żywo.

Premiera Apple

Apple MacBook Pro – laptop

Apple MacBook Pro to natomiast laptop biznesowy, który występuje w dwóch wersjach – 14 cali oraz 16 cali. Jest przeznaczony do zastosowań biznesowych i użytku domowego. To co zdecydowanie wyróżnia Apple MacBook Pro to niezrównana jakość grafiki, za którą odpowiada technika mesh shadingu. Wyjątkową szczegółowość obrazu docenią zarówno profesjonaliści zajmujący się grafiką, jak również gracze czy fani multimedialnej rozrywki. Oprócz tego, że czip M3 gwarantuje ogromną moc i wydajność, laptop udostępnia tysiące aplikacji zoptymalizowanych, tak byś mógł wykorzystać cały potencjał macOS i układów scalonych Apple. Dużą wygodą i dbałością o bezpieczeństwo Twoich danych jest sposób logowania. Laptop wyposażono w Touch ID, dzięki czemu logujesz się szybko, bez zapamiętywania haseł, a co najważniejsze – bezpiecznie. Na pokładzie Apple MacBook Pro również za zabrakło najwyższej klasy kamer oraz mikrofonów, które dbają o jakość połączeń i nagrywanych materiałów.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (3 głosy)