Pracuj wygodnie i bezpiecznie – promocje na sprzęt i akcesoria biurowe

W nowym roku zadbaj o komfort swojej pracy. Wyposaż biuro w ergonomiczne urządzenia, które zadbają o wygodę i przede wszystkim o zdrowy tryb pracy. Do końca marca 2024 roku trwają u nas promocje na sprzęt biurowy. Znajdziesz tutaj nowoczesne i funkcjonalne urządzenia, które usprawnią Twoje obowiązki.

Ergonomiczne i bezpieczne biuro

2024 rok przynosi zmiany dla osób pracujących przy komputerze. Pracodawcy są zobowiązani do dostosowania stanowisk pracy tak, by były maksymalnie ergonomiczne, bezpieczne i wygodne. Dotyczy to zarówno biurowych mebli – foteli i biurek, jak również sprzętu – komputerów, monitorów, myszek, klawiatur i innych urządzeń biurowych. Z nowym rokiem przygotowaliśmy więc szereg promocji na sprzęt, który ułatwi tworzenie ergonomicznych stanowisk pracy w biurach. Wybierz nowoczesne urządzenia i pracuj wygodnie.

Nasza promocja obejmuje:

  • Myszki
  • Klawiatury
  • Kamery internetowe
  • Słuchawki
  • Monitory
  • Drukarki

Rabaty na wydajne akcesoria

Do 11 lutego 2024 taniej kupisz między innymi mysz komputerową Logitech Signature M650, a także zestaw Logitech MK540 Advanced, w którego skład wchodzi myszka i klawiatura.

Logitech Signature M650 to mysz bezprzewodowa pracująca z wysoką rozdzielczością. Gwarantuje wysoką precyzję w czasie pracy oraz dużą szybkość przewijania. To drugie jest możliwe za sprawą wygodnego kółka przewijania Logitech SmartWheel. To ważna cecha szczególnie dla tych, którzy w pracy przewijają duże ilości stron. Ważną zaletą tego modelu jest także ergonomiczny kształt, który nadaje komfortu pracy. Myszka posiada też gumowe uchwyty boczne oraz miękkie miejsce na kciuk.

W zestawie taniej

Zestaw Logitech MK540 Advanced z kolei oprócz ergonomicznej myszki zapewnia także jakościową klawiaturę. Obydwa urządzenia są bezprzewodowe i mogą być stosowane zarówno do komputera stacjonarnego, jak i laptopa. Klawiatura ma wygodne i intuicyjnie rozmieszczone klawisze, które ułatwiają pisanie. Oprócz tego klawiatura posiada przyciski funkcyjne, które możemy dowolnie personalizować w oprogramowaniu Logitech Options. Wszystkie klawisze zaprojektowano z myślą o redukcji hałasu.

Inny model myszki – Accura Laurel ACC-M1053, kupisz natomiast w promocji aż do końca lutego. To model uniwersalny, który wykorzystasz zarówno w domu, jak i w biurze. Mysz charakteryzuje się kompaktowym rozmiarem i lekkością, dzięki czemu sprawdza się doskonale również w podróży. Oprócz dużej wygody Accura Laurel ACC-M1053 zapewnia przede wszystkim wydajną i precyzyjną pracę. Odpowiada za to między innymi sensor optyczny o wysokiej rozdzielczości oraz wygodne kółko pokryte gumowymi paskami. Myszka jest bezprzewodowa, co nadaje dodatkowego komfortu zwłaszcza na wyjazdach.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)